Pożyczka Betgang - jedyna w Polsce pożyczka z umorzeniem

Jedyna taka pożyczka w Polsce. Pożyczka wyjątkowa, gdyż nie wymaga spłaty - jest to pożyczka, której nie trzeba spłacać. Pożyczka inna niż wszystkie. Bez zaświadczeń, a więc także dla pracujących na czarno i niepracujących wcale, jest to  zatem pożyczka również dla bezrobotnych. Bez jakichkolwiek weryfikacji w bazach BIK lub BIG - zatem jest to pożyczka dla zadłużonych. Udzielana od 18 roku życia - zatem jest to pożyczka również dla studentów. Pożyczka udzielana przez firmę brytyjską*, będącą właścicielem serwisu Betgang.pl. Jeśli potrzebujesz pożyczyć 200 zł od ręki, zrób to z serwisem Betgang.pl. Wystarczy, że spełnisz 2 warunki i następnego dnia pieniądze lądują na Twoim koncie bankowym, a Ty nie musisz ich nigdy oddawać Jesteś zainteresowany?

Jeśli tak, zapoznaj się z warunkami i zasadami:

- pożyczka przeznaczona jest wyłącznie dla mężczyzn w wieku 18-45 lat (pożyczka dla kobiet jest dostępna TUTAJ, kobiety proszone są o nieskładanie wniosków w swoim imieniu, aby otrzymać bezzwrotną pożyczkę należy znaleźć zastępstwo mężczyzny)

- warunkiem przyznania pożyczki jest przesłanie wyraźnego, czytelnego skanu dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego adres z dokumentu tożsamości (rachunek za prąd, wodę, gaz, tv, telefon, wyciąg bankowy, korespondencja urzędowa)

- każdy pożyczkobiorca ma GWARANCJĘ automatycznego umorzenia  100% wartości pożyczki (szczegóły w umowie przesłanej po wypełnieniu formularza)

 Przed złożeniem wniosku upewnij się, że jesteś mężczyzną w wieku 18-45 lat, gdyż pożyczka przeznaczona jest wyłącznie dla tej grupy osób. Jeśli jesteś kobietą, to nie wypełniaj wniosku, gdyż jest to pożyczka wyłącznie dla mężczyzn. Jeśli jesteś kobietą - nie aplikuj o pożyczkę dla mężczyzn, gdyż Twój wniosek trafi do kosza. Skorzystaj z oferty Pożyczki wyłącznie dla Kobiet , gdyż to ona właśnie przeznaczona jest dla Ciebie.

A wszystkich mężczyzn zapraszamy po odbiór bezpłatnej gotówki w postaci bezzwrotnej** pożyczki Betgang:

 

* operatorem pożyczki jest spółka IT SYSTEMS24 LIMITED z siedzibą w Wielkiej Brytanii, 20-22 WENLOCK ROAD ENGLAND, N17GU LONDON

** umorzenie pożyczki następuje automatycznie w momencie podpisania umowy