Pożyczka Betgang - jedyna w Polsce pożyczka z umorzeniem

Jedyna taka pożyczka w Polsce. Bez jakichkolwiek zaświadczeń o zarobkach, sprawdzania BIK-u,  za to z gwarancją umorzenia.... Udzielana przez grupę kapitałową, będącą właścicielem serwisu Betgang.pl. Jeśli potrzebujesz pożyczyć 200 zł od ręki, zrób to z serwisem Betgang.pl. Wystarczy, że spełnisz 3 warunki i następnego dnia pieniądze lądują na Twoim koncie bankowym, a Ty nie musisz ich oddawać Jesteś zainteresowany?

 

Jeśli tak, zapoznaj się z warunkami i zasadami:

 - pożyczka przeznaczona jest wyłącznie dla mężczyzn w wieku 18-45 lat (kobiety proszone są o nieskładanie wniosków w swoim imieniu, aby otrzymać bezzwrotną pożyczkę należy znaleźć zastępstwo mężczyzny)

- warunkiem przyznania pożyczki jest przesłanie wyraźnego, czytelnego skanu dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego adres z dokumentu tożsamości (rachunek za prąd, wodę, gaz, tv, telefon, wyciąg bankowy, korespondencja urzędowa)

- warunkiem przyznania pożyczki jest wykonanie przelewu weryfikującego na kwotę 5 zł ze swojego konta bankowego i przysłanie potwierdzenia przelewu

- każdy pożyczkobiorca ma GWARANCJĘ automatycznego umorzenia  100% wartości pożyczki (szczegóły w umowie przesłanej po wypełnieniu formularza)

 

Kliknij, aby przejść do formularza

 

 

 

 

pozyczki_splaceni

 

wiecej_kasy