Poradnik antywindykacyjny - Windykator

windykator - poradnikWychodząc naprzeciw potrzebom wielu windykowanym przedstawiamy unikalny, gdyż jedyny w Polsce poradnik dla osób zmagających się z problemem windykacji. Nasz poradnik pozwoli Państwu dowiedzieć się co może windykator, a czego absolutnie robić mu nie wolno. Jakie prawa ma windykator, a jakie są prawa osoby windykowanej, czyli dłużnika. Jak zachować się, gdy windykator zapuka do drzwi mieszkania i co zrobić gdy windykator odwiedzi dłużnika w miejscu pracy. Jak rozmawiać z windykacją telefoniczną, jakich błędów unikać w trakcie takich rozmów i przede wszystkim - co zrobić, aby telefony z firm windykacyjnych nie zatruwały życia.

Oddając w Państwa ręce nasz poradnik, powstały z myślą o tysiącach osób żyjących pod presją windykacji, chcemy pokazać Państwu w jaki sposób poradzić sobie z uporczywą windykacją i co robić, aby się od niej uwolnić.

Z naszego poradnika nie dowiecie się w jaki sposób pozbyć się długów, ale jak godnie żyć pomimo ich posiadania.

Zapraszamy do wnikliwej lektury naszego poradnika, wszystkie rozdziały widoczne są po prawej stronie w postaci spisu treści. Będą one dodawane sukcesywnie, zatem w przypadku braku interesującej części zachęcamy do odwiedzin za kilka dni.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...