Raport BIK firmy i przedsiębiorcy 100% on-line

Raport bik dla firmy lub przedsiębiorcy całkowicie on-lineJeszcze niedawno uzyskanie raportu BIK firmy czy przedsiębiorcy on-line pozostawało w strefie pobożnych życzeń. Zdobycie raportu firmy wymagało dosyć uciążliwego korzystania z pośrednictwa Poczty Polskiej, czyli wypełnienia wniosku i wysłania go listem.

BIK poszedł jednak z duchem czasu i od niedawna wszystkie raporty BIK (w tym firmowe) są dostępne przez internet.
Wielokrotnie już poruszaliśmy temat jak pobrać raport BIK dla osób fizycznych, teraz dla odmiany zajmiemy się ofertą dla klienta biznesowego.

Czyszczenie BIK w banku - czy to dobry pomysł?

czyszczenie-bik-w-banku

Czyszczenie BIK w banku

Czyszczenie BIK w banku to hasło, z którym czasem spotyka się ktoś zainteresowany kredytem w trakcie odwiedzania placówki bankowej.
Chociaż może to zabrzmi paradoksalnie, czyszczenie BIK w banku to nie usługa, ale raczej przysługa, a konkretniej rzecz biorąc wskazówka od doradcy kredytowego. Ile warte są takie wskazówki?

Spłacasz raty zbyt gorliwie? Trafisz do BIK

splacasz raty zbyt gorliwie - trafisz do BIK

Czy spłacając raty z wyprzedzeniem można trafić do BIK-u w charakterze niesolidnego kredytobiorcy? Niestety tak, o czym mało kto wie. Zasadzka czyha na osoby, które mając nadpłacone raty (czasami kilka do przodu) przestają przejmować się terminami zapłaty kolejnych. Wychodząc z założenia, ze skoro kilka rat zapłaconych jest awansem, to nie ma sensu przejmować się jakimiś terminami. Najczęściej tok myślenia wygląda następująco:

Nadpłacę sobie raty, bo mam pieniądze, to kiedyś - gdy będzie gorszy miesiąc - nie będę musiał płacić

Jakże zgubne może być to myślenie, wiedzą ci, którzy przez nie stracili świetną ocenę w BIK. I nagle stali się niewiarygodni w bankach do tego stopnia, że pozostały im do dyspozycji tylko pozabankowe pożyczki bez BIK.

Więcej artykułów…

Kontakt

Mecenatura Polska sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 8/10
40-035 Katowice
NIP: 9452184397, REGON: 361488482
Zarejestrowana pod nr KRS 0000557648 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...