Provident sprawdza BIK

Provident sprawdza BIK i buduje scoring

Provident sprawdza BIK - pewnego dnia stało się coś naturalnego, a dla wielu zaskakującego. Wielu również czekało na to od dawna. Provident znajduje się tym samym w licznym gronie konkurentów, a więc pożyczek wpisujących do BIK. Jak wpływa to na pożyczkobiorców?

Zapytania kredytowe a scoring BIK

zapytania kredytowe oddziałują na scornig BIK

Rola zapytań kredytowych często jest marginalizowana w poradnikach dla konsumentów tworzonych przez Biuro Informacji Kredytowej. Sugeruje się, że zapytania i scoring BIK nie idą ze sobą w parze.

Raport BIK firmy i przedsiębiorcy 100% on-line

Raport bik firmy lub przedsiębiorcy całkowicie on-lineJeszcze niedawno raport BIK firmy czy przedsiębiorcy dostępny on-line pozostawał w strefie pobożnych życzeń. Zdobycie raportu firmy wymagało dosyć uciążliwego korzystania z pośrednictwa Poczty Polskiej, czyli wypełnienia wniosku i wysłania go listem.

BIK poszedł jednak z duchem czasu i od niedawna wszystkie raporty BIK (w tym firmowe) są dostępne przez internet. Wielokrotnie już poruszaliśmy temat jak pobrać raport BIK dla osób fizycznych, teraz dla odmiany zajmiemy się ofertą dla klienta biznesowego.

Więcej artykułów…

Kontakt

Mecenatura Polska sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 8/10
40-035 Katowice
NIP: 9452184397, REGON: 361488482
Zarejestrowana pod nr KRS 0000557648 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...