Czyszczenie wpisów banku PKO BP

Usunięcie z BIK wpisu banku PKO BP jest zadaniem niezwykle trudnym. Mowa oczywiście o wpisach mocno przeterminowanych. PKO BP nie bierze jeńców i nie dyskutuje z terr....przepraszam, z byłymi kredytobiorcami.

Jak pobrać raport BIK z banku PKO BP i Inteligo?

Jak pobrać raport BIK z banku

Raport z banku PKO BP czy Inteligo to najczęściej nieocenione źródło informacji na temat historii kredytowej.

Jak usunąć wpis z BIG przed spłatą zadłużenia?

ugoda big

Istnieje tylko jedna okoliczność pozwalająca na usunięcie wpisu z BIG - gdy wierzyciel, który dokonał wpisu, chce lub musi to uczynić. W 99.9% przypadków usuniecie wpisu z BIG następuje w sposób automatyczny po spłacie zadłużenia. Wówczas firma, która takiego wpisu dokonała, musi usunąć zapis z bazy Biura Informacji Gospodarczej sama, bez naszego udziału.

Analizator zdolności kredytowej BIK

Czy kalkulator kredytowy BIK spełnia swoje zadanie?

W pierwszej części analizy działania nowej usługi BIK nie zostawiliśmy suchej nitki na nowej usłudze, udowadniając, że analizator zdolności kredytowej BIK to narzędzie przypominające raczej zabawę niż oddające rzeczywistość.

Analizator - kalkulator kredytowy BIK, czyli dlaczego kalkulatory on-line nie działają

Czy kalkulator kredytowy BIK spełnia swoje zadanie?

Kalkulator kredytowy BIK wszedł z hukiem na salony. Nowa usługa opisywana jest wszędzie. Ile w tym zasługi przydatności tego rozwiązania, a ile dobrego PR-u monopolisty, jakim jest BIK? Czy to unikalne rozwiązanie spełnia swoje zadanie? Wreszcie - czy jest coś więcej wart niż powszechnie dostępne kalkulatory pożyczek/kredytów na stronach banków?

BIK, zdradzana żona i powrót marnotrawnego męża

czyszczenie BIK wystarczy do odzyskania zdolności kredytowej

Ten artykuł o BIK będzie mocno obrazowy. Ale taka jest jego rola - zamierzona. Chciałbym bowiem, aby czytelnik (w domyśle kredytobiorca, czyli ktoś, kto ma swoją „kartotekę" w BIK) mógł zobaczyć problem w swojej wyobraźni.

Więcej artykułów…

Pozostałe artykuły o BIK

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...