BIK - pytania o czyszczenie wpisów

pytaniaSpośród pytań zadawanych przez większość osób zainteresowanych usługą czyszczenia BIK w serwisie Windykowani.pl  pięć wątków powtarza się najczęściej. Poniżej przedstawiam zatem zestaw odpowiedzi na 5 pytań, jakie nurtują Państwa najczęściej. Mam nadzieję, że odpowiedzi pozwolą na lepsze zrozumienie specyfiki usługi.

1. Jak u was wygląda czyszczenie BIK-u?

Procedura czyszczenia rejestrów BIK jest zawsze taka sama dla wszystkich klientów. Przede wszystkim musimy bezwzględnie zapoznać się z raportem BIK. Tylko w ten sposób możemy dokonać niezbędnej analizy kosztów. Z raportu BIK odczytamy również, które z wpisów należy usunąć, aby uzyskać najlepszy efekt. Bez aktualnego raportu z BIK nie podejmiemy się jakichkolwiek działań i od tej reguły nie ma odstępstwa. Szczególnie, że pobranie raportu BIK jest w obecnych czasach naprawdę proste i do tego najczęściej bezpłatne.

2. Skąd mam wziąć raport BIK?

Jest to ważne dla osób, które nie wiedzą w jaki sposób sprawdzić się w BIK, a potrzebują takich informacji. Jak również osób, które chciałyby rozpocząć starania o usunięcie złych wpisów. Raport BIK można uzyskać bezpośrednio w BIK lub pobrać przy pomocy partnerskiego banku. Różnice pomiędzy metodami pobrania polegają na czasie oczekiwania oraz kosztach pozyskania raportu. Poniżej przedstawię kilka opcji, najczęściej używanych przez klientów potrzebujących raportu.

Miejsce Cena usługi Czas oczekiwania Gdzie zamówić raport
Biuro Obsługi Klienta BIK 0 zł (raz na 6 miesięcy) raport od ręki Osobiście w Warszawskim BOK-u
Bank Inteligo 33 zł za raport raport od ręki
www.bik.pl 0-99 zł zależnie od wybranej opcji 14-21 dni

3. Ile kosztuje usunięcie wpisu z BIK?

W naszym serwisie zasady są jasne i przejrzyste. Koszt usunięcia wpisu zależy tylko i wyłącznie od przeterminowania danego produktu. Poniżej znajdziesz przejrzysty cennik czyszczenia BIK w serwisie Windykowani.pl. Proszę pamiętać, że jako jedyna firma w Polsce na usługę czyszczenia BIK dajemy pisemną gwarancję 100% skuteczności. W przypadku pomyłki z naszej strony zwracamy pieniądze w ciągu 24 godzin.

Czyszczenie BIK

4. Jak długo trwa czyszczenie BIK-u?

Czas potrzebny na skuteczne czyszczenie BIK w głównej mierze zależy od banku, który tego wpisu dokonał. Bank w ramach umowy z BIK w określonym dniu każdego miesiąca dokonuje aktualizacji swoich wpisów. W trakcie tej aktualizacji wycofa również Państwa wpis z rejestru BIK. Czas usunięcia wpisu z BIK jest zależny zatem od tego, czy wniosek o usunięcie BIK spłynie do banku tuż przed terminem aktualizacji czy tuż po. Ten detal czyni różnicę prawie miesiąca. Konkludując zatem - przy trafieniu na aktualizację czas oczekiwania na usunięcie to ok. 2-3 tygodni, w przypadku pechowego zlecenia tuż po aktualizacji - 6 do siedmiu tygodni.

5. Czy po czyszczeniu BIK mam gwarancję otrzymania kredytu?

Nie ma tutaj reguły, ponieważ każdy przypadek jest indywidualny. Taką wiedzę można uzyskać zlecając naszym specjalistom analizę raportu BIK, w wyniku której odpowiedzą oni na to i wiele innych pytań. Niezależnie od tego swoją zdolność kredytową i wiarygodność w oczach banków można poprawić, służy temu optymalizacja scoringu. Ten zabieg powoduje, że zaniedbany scoring zaczynie piąć się w górę, zdolność kredytowa wzrastać i szanse na kredyt powiększać się z dnia na dzień.

Pozostałe artykuły o BIK

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...