Czyszczenie wpisów banku PKO BP

Usunięcie z BIK wpisu banku PKO BP jest zadaniem niezwykle trudnym. Mowa oczywiście o wpisach mocno przeterminowanych. PKO BP nie bierze jeńców i nie dyskutuje z terr....przepraszam, z byłymi kredytobiorcami.

Dla każdego ma taki sam gotowy wzór odpowiedzi, której treść w przełożeniu z bankowego na nasz brzmi:

Nie usuniemy Ci wpisu i co nam zrobisz?

No właśnie. Samodzielnie nie zrobisz nic. Możesz oczywiście wysyłać pisma co tydzień, licząc (niezwykle naiwnie) na zmęczenie banku. Ale nie łudź się. Na wszystkie Twoje pisma PKO ma gotowce, które będziesz regularnie otrzymywać jako jako odpowiedzi na swoje obliczone na zmęczenie banku listy. Niezmiennie bank - w zawsze grzecznym tonie - będzie mówił Ci dyplomatycznie, abyś spadał na drzewo.

Każdemu w końcu nudzi się kopanie z koniem, który nie wchodzi w dyskusję, twierdząc, że nie ma o czym dyskutować, gdyż zdania nie zmieni. Bo bank PKO BP nie chce z Tobą dyskutować - co wyraźnie zaznaczył Ci już w pierwszym liście informującym, że wpisu z BIK usuwać nie ma zamiaru.

A czy aby na pewno?

Ano tak. Zamiaru dobrowolnie nie ma. Ale na Twoje (i wielu innych potrzebujących) szczęście istnieje możliwość, aby zmusić bank do usunięcia negatywnego wpisu z BIK. Ale nie zrobisz tego sam. Musisz sięgnąć po pomoc prawnika. Specjalizującego się w prawie bankowym. Rzecz jasna nie spotkasz go w pierwszej kancelarii. Nie musisz zresztą szukać, gdyż masz go na wyciągnięcie ręki.

Gwarantowane usunięcie wpisu banku PKO BP

Jeśli bank PKO nie chce usunąć Cię z BIK i twierdzi, że ma takie prawo, Ty masz prawo powiedzieć bankowi: sprawdzam to. I udać się -  poprzez wyspecjalizowanego prawnika - po pomoc do UODO, czyli jednej z niewielu instytucji, która może bankowi coś odgórnie nakazać. A Ty możesz to sprytnie wykorzystać do realizacji swojego celu: usunięcia wpisu PKO BP z rejestru BIK.

Usługa ta objęta jest pełną gwarancją. Czyli jak zawsze u nas - w przypadku braku sukcesu zwracamy Ci co do grosza Twoje pieniądze.

Pamiętaj, że wiarygodny BIK to nie tylko suma dobrych i złych wpisów. To szereg niuansów nieznanych normalnym kredytobiorcom. Dlatego też od lat niezmiennym zainteresowaniem i bardzo wysoką oceną cieszy się kompleksowa analiza raportu BIK

Jak wygląda w praktyce wyczyszczenie wpisu bankowego PKO?

Pierwszy krok to oficjalne pismo do banku, na które odpowie pozytywnie (usuwając wpis) lub negatywnie - przysyłając odmowę. Jeśli opcja pierwsza zakończy temat - świetnie. Ale w większości przypadków bank wyśle w odpowiedzi odmowę, czyli wspomnianego gotowca. Istotne jest, aby mieć potwierdzenie pisemne z banku odpowiedzi negatywnej, gdyż to właśnie ją będziemy kwestionować poprzez skargi do UODO.

Mając odpowiedź z banku prawnik przygotuje pismo do UODO, które zostanie złożone i rozpocznie się procedura sprawdzająca, czy bank miał prawo odmówić usunięcia wpisu z BIK. My wiemy, że nie miał, bank też, nie wie tylko UODO. Po sprawdzeniu stanu faktycznego wyda decyzję obligującą bank do usunięcia wpisu i ...na tym kończy się Twój problem.

Zapamiętaj, to ważne

Jeśli bank PKO BP odmawia usunięcia wpisu z BIK, masz prawo do:

  • złożenia skargi na bank do UODO,
  • żądania skorygowania raportu BIK przez PKO BP,
  • całkowitego usunięcia negatywnego wpisu z Biura Informacji Kredytowej

Zapewne do kwestii wiarygodności kredytowej chcesz podejść poważnie, musisz więc zacząć działać przez profesjonalnego prawnika. Zapewniamy Ci taką obsługę, gwarantując sukces - u nas czyszczenie BIK odbywa się bez finansowego ryzyka. Tym różnimy się innych i dlatego działamy już 10 lat.

Ile kosztuje praca prawnika przy usuwaniu wpisów PKO BP z rejestru BIK?

Całkowity koszt to 1470 zł netto. W cenie nieograniczona ilość odpowiedzi na pisma dodatkowe z UODO przez cały czas trwania operacji. Nie ma tutaj ukrytych dopłat za usługi, które mogą pojawić się w trakcie. Cena obejmuje kompleksową usługę doprowadzenia do usunięcia wpisu. I - o czym zawsze warto pamiętać - gwarancję skuteczności lub zwrotu 100% wpłaconej kwoty.

Aby zamówić usługę przyślij nam swój raport BIK - zajmiemy się resztą. Czekamy na maile w sprawie czyszczenia BIK w PKO BP pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skuteczność czyszczenia BIK w PKO BP

Trudno pozostać skromnym i pisać jednocześnie o 100% sukcesów w przypadku tej metody czyszczenia BIK z wpisów PKO BP. Zatem napiszę inaczej: od 2017 roku nie mieliśmy przypadku, w którym musieliśmy zwracać klientowi pieniądze z tytułu nieusuniętego w ten sposób wpisu.

A maile od klientów tego typu jak prezentowany, są w naszej skrzynce czymś codziennym. Z czego oczywiście cieszymy się razem z klientami:

usuwanie wpisów z banku PKO BP

 

Pozostałe artykuły o BIK

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...