Gdzie i jak mogę pobrać swój raport BIK?

gdzie i jak pobrać swój raport BIKSprawdzenie BIK polega na pobraniu indywidualnego raportu o sobie i poddaniu go analizie. Raport BIK pobrać możemy na dwa sposoby: bezpośrednio ze strony bik.pl lub z banku PKO BP - znacznie lepsza i pełniejsza wersja idealna do analizy raportu BIK.

Który raport BIK pobrać?

Raport BIK z banku i ze strony BIK znacząco różnią się od siebie użytecznością. Choć przedstawiają tą samą historię kredytową - Twoją historię z ostatnich 12 lat. Różnice te obrazuje tabela:

 RAPORT Z BANKU PKO BPRAPORT ZE STRONY BIK.PL
Nazwa Handlowa Raportu BIKProfil Kredytowy PLUSRaport BIK
Cena pojedynczego raportu 32 zł 39 zł
Możliwość sprawdzenia, czy dany wpis można usunąć z rejestru BIK TAK NIE
Czytelność raportu bardzo dobra dobra
Skala scoringu (oceny punktowej) 192 - 631 pkt 0 - 100 %
Informacje z BIG Infomonitor NIE TAK
Możliwość zapisania raportu BIK w postaci pliku na komputerze Tak, plik z raportem w formacie PDF do ściągnięcia w kilka sekund Tak, tylko nowy uproszczony raport
Weryfikacja przed pobraniem pierwszego raportu brak, raport dostępny w 30 sekund Tak, trwa minimum 24 godziny
Informacje o wpisach z parabanków NIE TAK
Opłata za analizę raportu BIK w zależności od jego rodzaju zwrotna (cennik) zwrotna (cennik)
Pobieram raport BIK kliknij, aby móc pobrać raport BIK w 30 sekund sprawdź raport online na stronie bik.pl

Raport pobierany przez stronę BIK jest bardziej ograniczony i zawiera mniej treści niż raport BIK z banku. Jeśli mimo to uważasz, ze taka forma raportu BIK jest dla Ciebie wystarczająca, możesz zamówić gow kilka chwili: wystarczy wejsć na stronę www.bik.pl

Jeśli planujesz profesjonalne czyszczenie BIK i poprawę zdolności kredytowej wskazane jest posiadanie dostępu do raportów BIK w formie dla wymagających. Musisz poświęcić wówczas chwilę na założenie konta w banku. Nawet jeśli konto to ma służyć tylko sprawdzaniu BIK. Dzięki niemu wygenerujesz pełny raport w dowolnym miejscu i czasie. I z dowolną częstotliwością. Konto możesz założyć również bez wychodzenia z domu i stania w kolejce - kliknij, aby założyć internetowe konto PKO Inteligo z czekającym na Ciebie raportem BIK od ręki.

Mam już raport BIK - analiza raportu

Jeśli posiadasz raport z BIK w postaci pliku lub raport online możesz w dowolnym momencie poprosić o jego odczytanie i interpretację. Czyli poddać swój raport analizie. Analiza raportu BIK odpowie na szereg istotnych dla Ciebie pytań, w tym te najważniejsze: czy można poprawić swój BIK i usunąć złe wpisy, w jakim czasie można tego dokonać i jaki będzie koszt operacji. Analityk wskaże Ci również najlepszą w jego ocenie propozycję odbudowy scoringu BIK w sposób dostosowany do aktualnej kondycji wiarygodności finansowej.

Analizę raportu BIK przeprowadzamy w maksymalnie 8 godzin roboczych. Aby ją zamówić i sprawdzić swój BIK w profesjonalny sposób kliknij przejdź do szczegółów oferty analizy i czyszczenia BIK.

Pozostałe artykuły o BIK

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...