Pobierz Raport BIK na 3 sposoby

raport_bik_online

Jeśli

  • Chcesz sprawdzić, czy jesteś w BIK i kto Cię wpisał
  • Zastanawiasz się, czy masz dobrą historię kredytową
  • Głowisz się, czy nie masz gdzieś niespłaconych rat lub odsetek
  • Nie wiesz, dlaczego banki odmawiają Ci pożyczek

odwiedź nasz punkt konsultacyjny we Wrocławiu i

skorzystaj z pomocy analityka BIK lub

sprawdź swój BIK online na 3 różne sposoby


Prawidłowe odczytanie raportu BIK pozwoli na szybkie działania w celu odzyskania / poprawy zdolności kredytowej. Podstawą jest fachowa analiza raportu BIK

Sposób pierwszy - samodzielnie zamów raport w BIK.

Załóż konto na stronie www.bik.pl, zweryfikuj je, a następnie zamów wybrany pakiet z dostępem do raportu BIK online.

Do profesjonalnego sprawdzenia BIK niezbędny jest raport o nazwie Profil Kredytowy Plus. BIK pobiera za niego opłatę w wysokości 36 zł (pojedynczy raport) lub 6.58 zł (koszt jednego raportu w pakiecie dwunastu pobrań raportów do wykorzystania w ciągu roku). Sam zdecydujesz, którą opcję wybierzesz bezpośrednio po wejściu na swoje indywidualne konto w BIK.

Uwaga: Ustawa pozwala na sprawdzenie swojego rejestru raz na 6 miesięcy bez jakichkolwiek opłat. Ze względu na skomplikowaną i wieloetapową weryfikację samodzielne pozyskanie raportu może być mocno utrudnione Czas oczekiwania na raport to 4 tygodnie. Darmowy Raport z BIK, tak zwana Informacja Ustawowa od marca 2017 nie zawiera danych niezbędnych do prawidłowej oceny możliwości skorygowania rejestru (czyszczenia BIK).

Jednym słowem: bezpłatny raport z BIK to bezużyteczny słowny opis historii kredytowej bez najważniejszych danych. W związku z tym Informacja Ustawowa, darmowa raz na pół roku, nie nadaje się jako materiał do analizy raportu BIK.

Sposób drugi- zamów u nas Raport BIK z profesjonalnym odczytem i analizą

Nie masz czasu na wypełnianie formularzy lub boisz się, że pobrany samodzielnie raport będzie dla Ciebie bezwartościowy, gdyż z szeregu cyfr i kodów niewiele zrozumiesz?

Gwarantujemy:

  • Pomoc w pozyskaniu Twojego raportu bezpośrednio z Biura Informacji Kredytowej (założenie konta i jego weryfikację),
  • Profesjonalną analizę Twojego raportu wykonaną zaraz po jego otrzymaniu w ramach zlecenia (analiza pozwoli Ci dowiedzieć się, co w BIK-u trzeba poprawić, jakie wpisy usunąć, ile będzie to trwało, jaki będzie koszt czyszczenia BIK i w jakim czasie możesz odzyskać wiarygodność finansową),
  • Zwrot kosztów usługi w przypadku podpisania z nami umowy o czyszczenie BIK-u. Raport BIK możesz również zamówić w pakiecie z raportami z innych list dłużników.

Koszt usługi jest zgodny z aktualnym cennikiem i wynosi 66 zł + cena raportu BIK.

Koszt usługi jest zgodny z aktualnym cennikiem i wynosi 66 zł + cena raportu BIK.

Masz pytania - napisz do nas. Odpowiemy szybko i wyczerpująco. Czekamy na maila i raporty do analiz pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Opis sposobów pobrania raportów BIK jest dla Ciebie niejasny - zadzwoń, postaramy się wyjaśnić nurtujące niejasności. Nr telefonu do kontaktu w sprawie pobrania raportów BIK: 883 003 330. Uwaga: osoby chcące uzyskać informacje pod tym numerem o swoich wpisach uprzejmie informujemy, że jest to niemożliwe i jedynym sposobem na poznanie swojego BIK-u jest pobranie raportu.

Sposób trzeci - raport BIK z Banku

Kilka banków oferuje swoim klientom raport BIK jako dodatek do konta. Raporty dostępne są online lub do wydrukowania na miejscu w oddziale banku. Listę przykładowych banków oferujących raport BIK można znaleźć tutaj. Uwaga: zamawiając raport BIK w banku nie pozwól sprzedać sobie bezwartościowego (otrzymasz 2 strony będące skrótem kilkudziesięciu) niby-raportu o nazwie BIK PASS. Jest on bezużyteczny pod względem analitycznym, gdyż zawiera ok. 5% treści pełnego raportu BIK.