Pobierz Raport BIK na 3 sposoby

raport BIK sposoby pobierania

Jeśli

  • Chcesz sprawdzić, czy jesteś w BIK i kto Cię wpisał,
  • Zastanawiasz się, czy masz dobrą historię kredytową,
  • Głowisz się, czy nie masz gdzieś niespłaconych rat lub odsetek,
  • Nie wiesz, dlaczego banki odmawiają Ci pożyczek

pobierz swój raport BIK i skorzystaj z pomocy analityka

Prawidłowe odczytanie raportu BIK pozwoli na szybkie działania w celu odzyskania / poprawy zdolności kredytowej. Podstawą jest fachowa analiza raportu BIK

 

Raport ze strony www.bik.pl

Załóż konto na stronie www.bik.pl i zamów wybrany raport.

Najpełniejsze informacje o Twojej historii kredytowej zawiera raport o nazwie Raport BIK. Możesz nabyć pojedynczy raport (39 zł) lub znacznie tańszy w pakietach (8.25 zł za raport) . Sam zdecydujesz, którą opcję wybierzesz bezpośrednio po wejściu na swoje indywidualne konto w BIK.

Raport z banku PKO BP (Inteligo)

Na dzień dzisiejszy prawdopodobnie jedyna metoda pozyskania raportu BIK o nazwie Profil Kredytowy PLUS. Czyli najpełniejszego z raportów. Zawierającego wszystkie istotne informacje dla badających swoją historię kredytową (w tym niezwykle ważną ocenę punktową). Aktualnie tylko PKO BP oferuje swoim klientom najpełniejszy raport BIK z oceną punktową jako dodatek do konta. Raporty dostępne są jednym kliknięciem w cenie 32 zł. Dla osób myślących poważnie o budowie scoringu pod kątem np. kredytu hipotecznego lub konsolidacyjnego cenna rada - warto mieć to konto choćby tylko dla tych raportów. Szczegóły można znaleźć tutaj.

Jak sprawdzić BIK za darmo?

Ustawa pozwala na sprawdzenie swojego rejestru raz na 6 miesięcy bez jakichkolwiek opłat. Ze względu na skomplikowaną i wieloetapową weryfikację samodzielne pozyskanie raportu może być mocno utrudnione Czas oczekiwania na bezpłatny raport to maksymalnie 30 dni. Darmowy Raport z BIK, tak zwana Informacja Ustawowa, od marca 2017 nie zawiera danych niezbędnych do prawidłowej oceny możliwości skorygowania rejestru (czyszczenia BIK).

Jednym słowem: bezpłatny raport z BIK to bezużyteczny słowny opis historii kredytowej bez najważniejszych danych. W związku z tym Informacja Ustawowa, darmowa raz na pół roku, nie nadaje się jako materiał do analizy raportu BIK. Równie nieprzydatny w tym względzie jest Wskaźnik BIK.

Wniosek: bezpłatne sprawdzenie BIK jest w teorii możliwe. Ale to tylko teoria.

Mam już raport, ale potrzebuję go odczytać - analiza BIK

Posiadający raport BIK z reguły potrzebują pomocy w odczytaniu zawartych w im informacji oraz ich interpretacji. Dlatego bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Analiza Raportu BIK, czyli jego odczytanie i przełożenie na język zrozumiały przez analityka.

Zwrot kosztów usługi w przypadku podpisania z nami umowy o czyszczenie BIK.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@windykowani.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Wolisz analizę w formie rozmowy? Kliknij i poznaj inne formy analizy

Raport z BIK oraz BIG

Raport BIK możesz również zamówić w pakiecie z raportami z innych list dłużników.

Pobierzemy dla Ciebie raporty z BIK i BIG i dokonamy ich analizy. W przypadku posiadania wpisów w BIG dotyczących wierzytelności kupionych oferta obejmie wycenę tych wierzytelności w sytuacji chęci wykupu przez Ciebie z maksymalnym możliwym umorzeniem (możliwość spłaty swoich długów za mniej niż 50% wartości)

Masz pytania - napisz do nas. Odpowiemy szybko i wyczerpująco. Czekamy na maila i raporty do analiz pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Opis sposobów pobrania raportów BIK jest dla Ciebie niejasny - zadzwoń, postaramy się wyjaśnić nurtujące niejasności. Nr telefonu do kontaktu w sprawie pobrania raportów BIK: 883 003 330. Uwaga: osoby chcące uzyskać informacje pod tym numerem o swoich wpisach uprzejmie informujemy, że jest to niemożliwe i jedynym sposobem na poznanie swojego BIK-u jest pobranie raportu.

Pozostałe artykuły o BIK

Video instrukcje

YouTube

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...