Czyszczenie wpisów w BIK: windykowani.pl

legnicka52

Pamiętaj, że tylko u nas otrzymujesz gwarancję 100% skuteczności lub zwrot pieniędzy

Nie ryzykuj czyszczenia BIK u nieuczciwych internetowych pośredników nie dających jakichkolwiek gwarancji - a tacy na rynku dominują. Czy kupiłbyś nowy telewizor lub smartfon bez gwarancji producenta? Zapewne nie. Pamiętaj zatem, że również usługa korekty rejestru BIK musi być usługą objętą gwarancją skuteczności. I jest - prawdopodobnie jednak wyłącznie u nas. Dlaczego nie dostajesz gwarancji gdzie indziej,a u nas tak? Na to pytanie odpowiedz sobie sam.

Serwis Windykowani.pl gwarantuje na piśmie wyczyszczenie Twoich złych wpisów - zaufaj najskuteczniejszej od 10 lat w Polsce firmie, która w przeciwieństwie do innych nie boi się zagwarantować jakości usług swoich prawników. Dając klientowi to, czego potrzebuje - komfort gwarancji bezpieczeństwa zainwestowanych w naprawę BIK pieniędzy.

Etap 1. Zdobądź Raport BIK

Jest on niezbędny do wykonania usługi czyszczenia BIK. Jeśli go posiadasz - ten krok masz za sobą. Jeśli nie - sprawdź w jaki sposób pobrać raport BIK.

Etap 2. Zamów analizę raportu BIK

Masz już raport, ale samodzielne odczytanie jego zapisów może być niezwykle trudne. Czas więc poddać go analizie. Analiza raportu jest w finalnym rozliczeniu całkowicie bezpłatna dla zamawiających usługę czyszczenia rejestru BIK. Jej wykonanie trwa nie dłużej niż 8 godzin. Wskażemy w niej przyczyny ograniczania lub braku zdolności kredytowej oraz konkretne wpisy niezbędne do usunięcia. Zamówienie analizy zajmie mniej niż minutę, kliknij, aby dokonać zamówienia.

Etap 3. Zleć czyszczenie rejestru BIK

Zapoznałeś się z wynikami analizy. Przyszedł czas na wielkie sprzątanie. Usunięcie złych wpisów jest największym i najważniejszym krokiem do odzyskania zdolności kredytowej. W celu zamówienia usługi czyszczenia BIK-u:

po otrzymaniu maila zawierającego analizę raportu napisz w odpowiedzi, że interesuje Cię wykonanie korekt w rejestrze BIK,otrzymasz mailem umowę i jeśli ją zaakceptujesz, jak najszybciej przystąpimy do realizacji zamówionej przez Ciebie usługi (maksymalnie 24 godziny robocze).

Koszt usunięcia jednego wpisu wynosi aktualnie od 57 zł, a pełny cennik usługi znajdziesz poniżej:

Cennik usuwania wpisów BIK
KategoriaCena/wpis
Opóźnienie 1-30 dni 127 zł
Opóźnienie 31-60 dni 177 zł
Opóźnienie 61-100 dni 287 zł
Opóźnienie 101-200 dni 407 zł
Opóźnienie 201-500 dni 627 zł
Opóźnienie powyżej 500 dni 807 zł
indywidualne działania prawne w UODO 1470 zł
Przekroczony limit karty lub debetu 147 zł

Pamiętaj, że usługa czyszczenie BIK objęta jest gwarancją 100% skuteczności działań i zamawiając ją u nas masz otrzymujesz ją na piśmie.

Po wykonaniu przez nas zlecenia pozostaje Ci tylko oczekiwać na pisemne potwierdzenie wykreślenia żądanych wpisów w rejestru prowadzonego przez Biuro Informacji Kredytowej.

Uwaga: oferta specjalna dla osób potrzebujących samodzielnej interwencji w UODO - skarga na bank. Zamów:

Kliknij i zamów skargę do UODO

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Etap 4. Budowanie oceny punktowej.

Naprawa BIK-u to proces długotrwały, a usunięcie złych wpisów jest największym i najważniejszym krokiem do odzyskania zdolności kredytowej.Masz już usunięte negatywne wpisy, banki nie widzą zatem, że kiedyś w przeszłości miałeś opóźnienia w płaceniu rat. Stałeś się dla banków wiarygodnym klientem, ale czy spełniasz ich aktualne, restrykcyjne wymogi? Czyszczenie BIK to nie koniec drogi, przed Tobą ostatni etap, który wykonasz samodzielnie – odbudowa scoringu, czyli zwiększenie swojej indywidualnej oceny punktowej w BIK. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na zapewnienie sobie dużej ilości punktów. Są one tak proste, że każdy może je zrealizować bez dodatkowych kosztów. Jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek w ciągu kilku miesięcy zwiększysz swój scoring o 25 – 30%.  Przykładowo: jeśli posiadasz 460 punktów i BIK ocenia Cię jako kredytobiorcę poniżej średniej, to po zastosowaniu metod zwiększających scoring Twoja liczba punktów urośnie aż do 590 punktów! Będziesz bardzo blisko zbliżenia się do maksymalnej granicy punktów w ocenie BIK.

To wszystko bez żadnych poświęceń, kosztów i co najważniejsze – w całkowitej zgodzie z obowiązującym prawem. Pamiętaj, tylko u nas możesz zapewnić sobie odbudowę scoringu BIK niezależnie od swej kredytowej przeszłości.

Prosimy pamiętać, że czyszczenie BIK-u możliwe jest tylko w przypadku kredytów zamkniętych, a więc całkowicie spłaconych.

Wszelakie pytania związane z czyszczeniem BIK prosimy kierować drogą telefoniczną (numer poniżej) lub elektroniczną na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Uwaga: w związku z olbrzymią ilością telefonów od osób, które dzwonią do nas myśląc, iż dzwonią to BIK, pragniemy poinformować, iż numer 883 003 330 jest numerem telefonu do naszego doradcy, a nie numerem telefonu do BIK.

Zatem dzwoniąc pod numer 883 003 330 nie dodzwonisz się do BIK. Prosimy - uszanuj nasz czas, pracę - nie blokuj tego numeru, gdyż nie jest to numer do BIK.....

Dlaczego my?

  • doświadczenie ponad 9 lat
  • prawnicy specjalizujący się w prawie bankowym
  • ponad 1000 usuwanych wpisów rocznie
  • 98.87% skuteczności
  • bezpieczeństwo: pisemna gwarancja skuteczności lub zwrot pieniędzy
  • ceny już od 67 zł za wpis
  • darmowa analiza BIK dla klientów
  • bezpłatna pomoc w optymalizacji BIK

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...