Czyszczenie wpisów w BIK: windykowani.pl

Pamiętaj, że tylko u nas otrzymujesz gwarancję 100% skuteczności lub zwrot pieniędzy

Nie ryzykuj czyszczenia BIK u nieuczciwych internetowych pośredników nie dających jakichkolwiek gwarancji - a tacy na rynku dominują. Czy kupiłbyś nowy telewizor lub smartfon bez gwarancji producenta? Zapewne nie. Pamiętaj zatem, że również usługa korekty rejestru BIK powinna być usługą objętą gwarancją skuteczności. I jest - prawdopodobnie jednak wyłącznie u nas.

Serwis Windykowani.pl gwarantuje na piśmie wyczyszczenie Twoich złych wpisów - zaufaj najskuteczniejszej firmie, która jako jedyna w Polsce nie boi się zagwarantować jakości uslug swoich prawników.  Klientów, którzy nie akceptują podpisywania umów przez internet, informujemy o możliwości  dopełnienia formalności w naszym Biurze we Wrocławiu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Biura.

Etap 1. Zdobądź raport BIK

To podstawa do:

  • przeprowadzenia profesjonalnej analizy historii kredytowej,
  • ustalenia wpisów możliwych do usunięcia,
  • wyznaczenia dalszych działań poprawiających jakość BIK-u i zdolność kredytową

Jeśli posiadasz np. 460 punktów i BIK ocenia Cię jako kredytobiorcę poniżej średniej, to po zastosowaniu metod zwiększających scoring Twoja liczba punktów urośnie aż do 590 punktów! Będziesz bardzo blisko zbliżenia się do maksymalnej granicy punktów w ocenie BIK.

 

Zapewne do kwestii wiarygodności kredytowej chcesz podejść poważnie, musisz więc zacząć od zdobycia raportu BIK. Bez niego nie sposób wykonać pierwszego kroku. Sprawdź w jaki sposób pobrać raport BIK.

Etap 2. Dokonujemy bezpłatnej analizy.

Masz już raport, ale samodzielne odczytanie jego zapisów może być niezwykle trudne. Czas więc poddać go analizie. Analiza raportu jest całkowicie bezpłatna dla zamawiających usługę czyszczenia rejestru BIK i trwa nie dłużej niż 8 godzin. Wskażemy w niej przyczyny ograniczania lub braku zdolności kredytowej oraz konkretne wpisy niezbędne do usunięcia. Zamówienie analizy zajmie mniej niż minutę, kliknij, aby dokonać zamówienia.

Etap 3. Zleć czyszczenia rejestru BIK.

Zapoznałeś się z wynikami analizy.  Przyszedł czas na wielkie sprzątanie. Usunięcie złych wpisów jest największym i najważniejszym krokiem do odzyskania zdolności kredytowej. W celu zamówienia usługi czyszczenia BIK-u:

  • po otrzymaniu maila zawierającego analizę raportu napisz w odpowiedzi, że interesuje Cię wykonanie korekt w rejestrze BIK,
  • otrzymasz mailem umowę i jeśli ją zaakceptujesz, jak najszybciej przystąpimy do realizacji zamówionej przez Ciebie usługi (maksymalnie 48 godzin roboczych).

Koszt usunięcia jednego wpisu wynosi aktualnie od 47 zł, a pełny cennik usługi znajdziesz poniżej:

Ceny czyszczenia wpisów
KategoriaCena/wpis
Opóźnienie 1-30 dni 47 zł
Opóźnienie 31-60 dni 97 zł
Opóźnienie 61-100 dni 187 zł
Opóźnienie 101-200 dni 247 zł
Opóźnienie 201-500 dni 377 zł
Opóźnienie powyżej 500 dni 487 zł
Przekroczony limit karty lub debetu 147 zł

Pamiętaj, że usługa czyszczenie BIK objęta jest gwarancją 100% skuteczności działań i zamawiając ją u nas masz otrzymujesz ją na piśmie.

 Po wykonaniu przez nas zlecenia pozostaje Ci tylko oczekiwać na pisemne potwierdzenie wykreślenia żądanych wpisów w rejestru prowadzonego przez Biuro Informacji Kredytowej.

Etap 4. Budowanie oceny punktowej.

Naprawa BIK-u to proces długotrwały, a usunięcie złych wpisów jest największym i najważniejszym krokiem do odzyskania zdolności kredytowej.Masz już usunięte negatywne wpisy, banki nie widzą zatem, że kiedyś w przeszłości miałeś opóźnienia w płaceniu rat. Stałeś się dla banków wiarygodnym klientem, ale czy spełniasz ich aktualne, restrykcyjne wymogi? Czyszczenie BIK to nie koniec drogi, przed Tobą ostatni etap, który wykonasz samodzielnie – odbudowa scoringu, czyli zwiększenie swojej indywidualnej oceny punktowej w BIK. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na zapewnienie sobie dużej ilości punktów. Są one tak proste, że każdy może je zrealizować bez dodatkowych kosztów. Jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek w ciągu kilku miesięcy zwiększysz swój scoring o 25 – 30%.  Przykładowo: jeśli posiadasz 460 punktów i BIK ocenia Cię jako kredytobiorcę poniżej średniej, to po zastosowaniu metod zwiększających scoring Twoja liczba punktów urośnie aż do 590 punktów! Będziesz bardzo blisko zbliżenia się do maksymalnej granicy punktów w ocenie BIK.

To wszystko bez żadnych poświęceń, kosztów i co najważniejsze – w całkowitej zgodzie z obowiązującym prawem. Pamiętaj, tylko u nas możesz zapewnić sobie odbudowę scoringu BIK niezależnie od swej kredytowej przeszłości.

Prosimy pamiętać, że czyszczenie BIK-u możliwe jest tylko w przypadku kredytów zamkniętych, a więc całkowicie spłaconych.

Wszelakie pytania związane z niniejszą ofertą prosimy kierować drogą telefoniczną 883 003 330 lub elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zobacz również e-booka

Ebook - BIK

"Wszystko czego potrzeba abyś sam naprawił swój BIK"

Reklama