Alior Bank - przebój na rynku

Alior Bank wchodząc na polski, nasycony rynek, podjął się zadania bardzo trudnego do wykonania. Aby zainteresować klientów swoim produktem, musiał stworzyć produkt nowatorski, a przy tym bardzo konkurencyjny.

Co otrzymuje klient, który założy konto w Alior Banku?

Przede wszystkim możliwość obsługi tego konta przez internet, jak również w licznych oddziałach banku bez jakichkolwiek opłat. Za wykonanie przelewu również nie zapłaci ani grosza. Co więcej - wypłata w dowolnym bankomacie niezależnie od jego właściciela jest BEZPŁATNA. Ile razy w ciągu roku trzeba awaryjnie pobierać gotówkę korzystając z bankomatów tzw. "obcych" i płacić za to prowizje. Posiadacze konta w Alior Banku nie mają takich problemów. Dla nich każdy bankomat jest "swój" i każdy jest jednakowo bezprowizyjny. A co ważniejsze dotyczy to również bankomatów poza granicami naszego kraju. Alior Bank polecam szczególnie osobom, które mają nieudokumentowane dochody, ale stałe wpływy na konto. Ostatnimi czasy zmieniła się polityka kredytowa banku i obecnie regularne wpływy na konto premiowane są szybką ofertą jakiegoś produktu finansowego bez konieczności legitymowania się dochodami z tytułu pracy najemnej.

Kolejną przyjemną rzeczą jest posiadanie własnego "opiekuna konta". Jest to osoba, której zadaniem jest troska o klienta i o to, aby czuł się usatysfakcjonowany z oferowanych przez bank usług. Przy pierwszym kontakcie opiekun podaje swój nr telefonu komórkowego i można do niego dzwonić w każdej bankowej sprawie. Zapewniam, że dużo przyjemniej jest zadzwonić do znajomej pani Kasi niż na anonimową infolinię. Jest to miła namiastka private banking dla każdego.

Kolejną ciekawostką, wyróżniającą Alior Bank od konkurencji, są pakiety "Pomocni Fachowcy" i  "Osobisty Asystent" oferowany za darmo osobom spełniającym wymogi kwalifikujące do tego. Tutaj wystarczy doprowadznie do sytuacji kiedy Alior Bank będzie Twoim głównym bankiem.

Dodatkowym atutem Alior Banku jest łatwość uzyskania linii kredytowej. Osoby z regularnymi wpływami na konto mogą liczyć na propozycję ze strony banku i przyznanie limitu kredytowego do konta.

Do konta otrzymać można  3 rodzaje kart (kliknij na miniaturkę, aby powiększyć kartę)

1. wypukłą kartę Debit MasterCard® PayPass™ 
2. wypukłą kartę Debit MasterCard z wybranym wizerunkiem
3. płaską kartę Maestro, dostępną również „od ręki” w oddziale

 

Korzystanie z usług Alior Banku jest całkowicie darmowe. Prowadzenie konta, wspomniane już wypłaty z bankomatów czy też przelewy internetowe nie niosą ze sobą żadnych opłat. Dlatego Alior Bank polecić można każdemu, ponieważ  bez względu na to, czego wymaga od banku, na pewno będzie zadowolony.

Koszty Wersja demontracyjna

Prowadzenie konta - 0 zł

Wydanie karty – 0 zł

Miesięczna opłata za kartę – 9 zł

10 przelewów internetowych – 0 zł

2 wypłaty z bankomatu – 0 zł

KOSZT: 9 zł 

Reklama