Bank BGŻ - rewolucyjna oferta

Zestawienie banków z aktualnie najlepszą ofertą otwiera BGŻ. Bank ten jakiś czas temu zrewolucjonizował rynek kont osobistych wprowadzając do swojej oferty dodatkowe pakiety zdrowotne. Pakiety medyczne Banku BGŻ umożliwiają korzystanie z prywatnej opieki medycznej w sieci ponad 600 placówek na terenie całego kraju.

Dzięki temu zmora państwowej służby zdrowia może przestać straszyć osoby zmuszone do korzystania z niej. Prywatne kliniki, których usługi zawiera pakiet zdrowotny BGŻ mają nowoczesny sprzęt, miły personel i indywidualne podejście do pacjenta. Jest on traktowany tam bowiem jak klient, a nie jak natręt. Dodatkową sprawą jest  czas oczekiwania do lekarza specjalisty. Niejeden w państwowej przychodni usłyszał w maju, że ma termin na sierpień. Kupując pakiet zdrowotny BGŻ więcej tego nie usłyszy. Termin oczekiwania na wizytę u specjalisty wynosi bowiem 72 godziny. Pozostałe plusy pakietu medycznego w pigułce:

Teraz kilka słów o cenie. Wiele osób zapewne zastanawia się bowiem, ile kosztuje oferowany przez BGŻ pakiet zdrowotny.  Zatem - dla jednej osoby kosztuje 60 zł miesięcznie i jest to cena konkurencyjna. Znacznie korzystniejszy jest jednak Pakiet Rodzinny, który w BGŻ wyceniany jest na 130 zł miesięcznie. W cenie tej nie ma jednak ograniczeń ilości członków rodziny korzystających z tego pakietu. W związku z tym rodzina wg modelu 2 + 2 w cenie 130 zł otrzymuje prywatną opiekę medyczną dla czterech osób. Jak łatwo policzyć, koszt ubezpieczenia jednej osoby wynosi zaledwie 32,50 zł.

Warunkiem skorzystania z tej atrakcyjnej oferty i stania się posiadaczem Pakietu Medycznego BGŻ, jest posiadanie w tym banku konta osobistego.  To jednak nie było ostatnie słowo banku BGŻ i jeśli zdecydujemy się na przelewanie wynagrodzenia na konto możemy liczyć na 1% bonusu od przelanej na rachunek kwoty w ramach "Konta z Podwyżką" . Podstawowe konto elektroniczne w BGŻ (o nazwie e-plan) jest bezpłatne, klienci  otrzymują bezpłatne przelewy oraz możliwość korzystania z sieci blisko 3500 bankomatów bez żadnych opłat. Do konta wydawana jest nowoczesna i nafaszerowana zabezpieczeniami karta debetowa. Umożliwia ona płacenie w Internecie, dzięki czemu może zastąpić kartę kredytową osobom, które takiej karty nie posiadają lub nie chcą z niej korzystać np. podczas płacenia za zakupy w sklepie internetowym.

Na potrzeby naszego testu wykupujemy jeszcze możliwość darmowej wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów i sumujemy miesięczne wydatki:

Koszty Wersja demontracyjna

Prowadzenie konta - 0 zł

Wydanie karty – 0 zł

Miesięczna opłata za kartę – 3 zł / 0 zł

10 przelewów internetowych – 0 zł

2 wypłaty z bankomatu – 4 zł

RAZEM  7 zł


Reklama