ING Bank Śląski - nowe rozdanie

Jeśli nie jesteś klientem ING niestety nie dostąpisz zaszczytu przetestowania systemu komputerowego Banku ING. Możesz wprawdzie obejrzeć prezentację systemu komputerowego ING

klikając w link na dole strony, ale śmiem twierdzić, że oglądanie zdjęć to nie to samo co możliwość poklikania „na żywo". Ten chyba powszechnie rozpoznawalny bank poszedł wreszcie za rynkiem i „wymyślił” konto internetowe wolne od podstawowych opłat. I tak:
  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za przelewy przez internet i telefon,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wydanie karty płatniczej do rachunku VISA lub Maestro ze standardowym wizerunkiem,
  • 0 zł za korzystanie z kart płatniczych do rachunku VISA i Maestro, jeśli w ciągu miesiąca zapłacisz kartą na kwotę min. 100 złotych, w innym wypadku 7 złotych na miesiąc.

Duży bank, mógłby dużo, gdyby chciał, a tak, żeby nie było różowo, nie wiadomo czemu nie można zamówić papierowego miesięcznego wyciągu do domu. Również skorzystanie z bankomatu za granicą to opłata 3% od wypłaty i dodatkowo używając karty VISA zapłacisz 2,8% za przewalutowanie (nie dotyczy wypłaty w USD). Nie ma co liczyć na wpłatę w oddziale, chyba że chcemy pozbyć się 9 złotych.

Dwie zalety konta osobistego w ING, o których trzeba wspomnieć, to duża liczba wpłatomatów, pozwalających 24 godziny na dobę zasilać konto gotówką, jak również oferta przygotowywana dla klientów mających konto minimum 6 miesięcy i stałe na to konto wpływy.

Koszty Wersja demontracyjna

Wydanie karty – 0 zł

Opłata za konto – 0 zł

Miesięczna opłata za kartę –0  zł

10 przelewów internetowych – 0 zł

2 wypłaty z bankomatu – 0 zł

KOSZT: 5 zł

Reklama