Gdzie dostać pożyczki dla osób na czarnej liście dłużników

Czy to w ogóle możliwe, żeby figurując na jednej z list dłużników otrzymać pożyczkę?

Wszystko zależy od pożyczkodawcy. Ci nie zawsze sprawdzają wszystkie listy dłużników i jeśli wśród weryfikowanych nie ma tej "naszej" pożyczkę przyzna. Są również tacy pożyczkodawcy, którzy deklarują, że sam fakt figurowania na takich listach nie przesądza o odmowie udzielenia kredytu. Poniżej zestawienie kilku pożyczek, które według naszej opinii należą do grona pożyczek dla osób zadłużonych.

BIK oraz BIG to bazy, które utrudniają wzięcie pożyczki. W ferworze walki o klienta niektóre firmy patrzą jednak wyrozumiale na obecność na listach dłużników. Możesz to wykorzystać i otrzymać pożyczkę będąc w BIK/BIG.

Provident - firma znana, udzielająca pożyczek osobom w różnej kondycji finansowej już od wielu lat. Przy tym pożyczki Providenta wciąż należą do najtańszych wśród ofert pozabankowych. Dzięki możliwości wizyty w domu u klienta Provident ma możliwość dodatkowej weryfikacji klienta i dzięki temu zwiększają się szanse na uzyskanie pożyczki w trudnej sytuacji. Firma oferuje pożyczkę konsolidującą zadłużenia, a także przygotowała ofertę specjalną dla zadłużonych w Vanquis Banku.

eKredycik - nowy produkt na rynku pożyczek, o stosunkowo wysokiej przyznawalności, umożliwia uzyskanie większej sumy i spłatę w ratach dzięki czemu nadaje się do łączenia pożyczek.

TakTO - firma, o niespotykanej przychylności dla klientów wykluczanych u innych pożyczkodawców. Pożyczka bez zatrudnienia nawet na świadczenia socjalne i łaskawy stosunek do osób z zajęciem komorniczych. To sprawia, że TakTO to obowiązkowy punkt na drodze do finansowania dla osób ze zła historią kredytową.

ProfiCredit - przez wielu zadłużonych wskazywany jako ostatnia deska ratunku finansowego. Tak według nas powinien być postrzegany, gdyż w wypadku tej firmy możliwość zaciągnięcia pożyczki okupiona jest odpowiednimi kosztami. 

Ferratum Bank - dzięki lokalizacji siedziby poza granicami Polski zdaje się liberalniej podchodzić do sprawdzania zadłużenia potencjalnych klientów. Oferuje pożyczki w szerokim asortymencie, w tym pożyczki bez BIK.

SMS Kredyt - pożyczka bez BIG ERIF. Zatem doskonała oferta dla osób wpisanych do bazy ERIF. Firma oferuje kilka wariantów pożyczek, zatem wybór odpowiedniej nie powinien stanowić problemu.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...