Czyszczenie BIK - analiza 3 wpisów

ANALIZA RAPORTU BIK

 

Wykonana w dniu 30.04.2013 przez serwis Windykowani.pl

Ocena punktowa BIK – brak danych

Ilość zapytań kredytowych mających negatywny wpływ na scoring BIK - 11

W tabeli prezentuję wpisy dotyczące zamkniętych zobowiązań kredytowych wraz z ich aktualnym statusem.

Wpisy znajdujące się w sekcji widocznej dla banków, mające wpływ na zdolność kredytową, w których wystąpiło przekroczenie terminu płatności lub niedopłaty, traktowane przez BIK jako nierzetelne spłacanie zobowiązań:

 

Nazwa Banku

Rodzaj kredytu

Przeterminowanie

Rodzaj wpisu

Cena usługi

Zobowiązanie 1 - BPH

kredyt

494 dni

Do usunięcia

219 zł, pisemna gwarancja 100% skuteczności

Zobowiązanie 2 - BPH

kredyt

500 dni

Do usunięcia

249 zł, pisemna gwarancja 100% skuteczności

Zobowiązanie 3 - BZWBK

debet

276 dni

Do usunięcia

gratis

 

Wnioski:

W tabeli znajdują się wszystkie wpisy, aktualnie przetwarzane przez BIK, które wpływają na Pańską ocenę wiarygodności kredytowej.

Jak widać przeterminowania są ogromne, co oczywiście w chwili obecnej przekłada się na bardzo negatywny obraz Pana jako kredytobiorcy.

Na szczęcie wszystkie wpisy BIK są w pełni usuwalne, co pozwoli Panu na wyczyszczenie BIK-u w ciągu około miesiąca. Po tym okresie wpisy znikną z rejestru i będzie mógł Pan rozpoczynać budowę swojej historii kredytowej od nowa.

Aby ułatwić to Panu i przyśpieszyć proces odzyskiwania punktów przygotujemy Panu plan odbudowy punktów BIK. Plan ten otrzyma Pan zupełnie gratis w ramach umowy o świadczenie usługi czyszczenia BIK. Plan ten, oprócz rzeczywistej pomocy w odbudowie scoringu, pomoże Panu nauczyć się nie popełniać błędów jakie popełnia 90% kredytobiorców na różnych etapach obsługi kredytu.

Posiada Pan w ten chwili 11 zapytań kredytowych, proszę przed usunięciem wpisów BIK powstrzymać się od jakichkolwiek wizyt w bankach, agencjach kredytowych itp. Każde zapytanie bowiem to utrata punktów, na którą nie może Pan sobie w żaden sposób pozwolić. Może Pan dowolnie korzystać za to z usług firm oferujących pożyczki pozabankowe, gdyż firmy te nie mają umów z BIK-iem i nie mogą dokonywać wpisów o posiadanych przez Pana produktach finansowych.

Konkludując – sytuacja w chwili obecnej jest bardzo zła, jednakże szczęście jest po Pana stronie i za niedługi czas będzie mógł cieszyć się Pan ponowną zdolnością kredytową.

Warunkiem do tego jest jak najszybsze rozpoczęcie prac nad usuwaniem wpisów z rejestru BIK.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...