Konsultacje bezpośrednie

Wroclaw on a map stock photo 7112577 - iStock 2015-05-17 11-54-51 Konsultacje bezpośrednie - unikalna oferta pozwalająca na omówienie swoich problemów z jednym z naszych specjalistów ds oddłużania. Konsultacje bezpośrednie to dla osób szukających pomocy w wyjściu z długów niepowtarzalna szansa na stworzenie planu pozwalającego uniknąć błędów, które setki tysięcy osób bez wsparcia doprowadziły do sytuacji bycia na krawędzi bankructwa.

W czasie spotkania zostanie dogłębnie omówiona Państwa aktualna sytuacja finansowa oraz zostaną przedstawione propozycje rozwiązania jej w sposób dla Państwa najlepszy. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi (zatrudniamy wyłącznie specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, znających realia Państwa problemu od "drugiej strony", czyli byłych pracowników sektora windykacji i bankowości- dlatego ich działanie jest tak skuteczne)

Nasi specjaliści do wyszukiwania skutecznych rozwiązań wykorzystują swoją znajomość niuansów bankowości, prawa bankowego, cywilnego, karnego i ustawy o komornikach - a szczególnie luk prawnych, których wykorzystanie uruchamia możliwości niedostępne przeciętnemu zadłużonemu. Oczywistym jest, że tego typu wiedza może być przekazana wyłącznie w formie osobistej.

Specjalista, który prowadzi spotkanie, o dogłębnym zapoznaniu się z istotą problemów oraz szczegółami sytuacji zawodowej i rodzinnej osoby potrzebującej pomocy, przygotowuje realny plan wyjścia z długów. Jest to nic innego jak rozwiązanie, które wybrałby sam będąc w sytuacji dłużnika.

W ramach czterogodzinnej konsultacji otrzymają Państwo:

  • indywidualną analizę stanu swojego zadłużenia
  • plan oddłużeniowy - propozycje realnego wyjścia ze swoich problemów finansowych (model wychodzenia z długów zostanie opracowany w oparciu o Państwa sytuację rodzinną, zawodową, oczekiwania i możliwości)
  • bezpośredni dostęp wiedzy niedostępnej w internecie i nigdzie nie publikowanej
  • poradnik antywindykacyjny (na życzenie)

Koszt spotkania i konsultacji w wymiarze 4 godzin zegarowych wynosi 290 zł brutto plus koszty delegacji specjalisty z miejsca delegowania do miejsca wskazanego przez Państwa.

W województwach śląskim, opolskim, dolnośląskim, lubuskim, wielkopolskim, łódzkim oraz mazowieckim obsługujemy wszystkie miejscowości z dojazdem do domu klienta. Zapraszamy również do naszych biur zlokalizowanych w miastach pokazanych na mapie (kwota obok miasta oznacza koszt konsultacji w danym mieście)

Mapa specjalistycznych konsultacji oddłużeniowych w 2019 roku

Aby dokonać zamówienia i opłacić rezerwację prosimy skorzystać z poniższej tabeli z podziałem na regiony i wybrać właściwy dla siebie - kliknięcie w  zielony przycisk przeniesie do panelu umożliwiającego złożenie zamówienia i jego opłacenie.

Wrocław - 870 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Oferta realizowana we Wrocławiu, ale skierowana dla mieszkańców całego kraju. Konsultacje oddłużeniowe we Wrocławiu kosztują tylko 650 zł, realizowane są 7 dni w tygodniu w biurze z bardzo dobrym dojazdem z całego kraju i bezpłatnym parkingiem. Gwarantowana dyskrecja, anonimowość i atmosfera służąca szukaniu rozwiązań wyjścia z pętli długów w sposób najmniej bolesny, a najbardziej skuteczny. Czas oczekiwania na konsultacje wynosi 3-7 dni od zamówienia usługi, którego dokonuje się klikając w przycisk powyżej


Dolny Śląsk, Opolszczyzna, Górny Śląsk i Zagłębie - 870 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Oferta dla mieszkańców tych rejonów z bezpośrednim dojazdem pełnomocnika do Waszego domu. Dodatkowo Katowice oraz Kraków stanowią miejsce konsultacji dla osób mieszkających w województwie podkarpackim oraz części województw małopolskiego i świętokrzyskiego, w których nie prowadzimy obsługi bezpośredniej (domowej). Osoby z miejscowości leżących poza granicą naszego obszaru działania mogą skorzystać z konsultacji w mieście Katowice lub Kraków po wcześniejszym umówieniu.


Wielkopolska, Ziemia Lubuska, Małopolska - 990 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Jeśli mieszkasz w wymienionych rejonach - zapraszamy do zamówienia konsultacji tutaj. Rezerwując konsultacje otrzymujesz gwarancję przyjazdu na spotkanie do Twego domu naszego specjalisty w wybranym przez siebie terminie. Dodatkowo Poznań jest bazą spotkań dla mieszkańców województw, do których nie docieramy bezpośrednio. W centrum Poznania, zaledwie kilkaset metrów od dworca PKP i PKS, posiadamy bazę pozwalającą na odbycie konsultacji w komfortowych warunkach: w ciszy, spokoju oraz co najważniejsze - warunkach intymności niezbędnej do omówienia spraw tak delikatnych jak kłopoty finansowe i ich otoczka. Do Poznania zapraszamy mieszkańców północnej Polski z województw północnych, dla których dojazd do stolicy Wielkopolski nie jest kłopotem.


Województwo łódzkie i mazowieckie - 1270 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Centralna Polska, czyli Łódź i Warszawa (oraz wszystkie miasta województw mazowieckiego i łódzkiego) może zarezerwować konsultacje właśnie w tym miejscu. Dodatkowo Łódź i Warszawa to dla nas miejsce spotkań z osobami mieszkającymi na wschodzie oraz północy kraju. W jednym i drugim mieście (do wyboru) nasz specjalista przyjmie Państwa w lokalu oferującym idealne warunki do odbycia rozmów o tak trudnym charakterze. Miejsca spotkań to ścisłe centrum obu miast, pozwalające na szybki i komfortowy dojazd z dworców.

Konsultacje dla windykowanych - wywiad

Oferta konsultacji bezpośrednich dla osób w pętli kredytowej to jedna z flagowych usług serwisu Windykowani.pl

katowicePrzedstawiamy krótki wywiad z naszym Specjalistą ds. Oddłużania, który prowadzi spotkania bezpośrednie na terenie Pomorza Zachodniego - Aleksandrem Wojneckim.

 

 

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...