Konsolidacja kredytów - pożyczka konsolidacyjna

Konsolidacja kredytów, pożyczek i chwilówek w jeden produkt z jedną ratą - to marzenie praktycznie wszystkich, którzy codziennie przemierzają internet w poszukiwaniu kredytu konsolidacyjnego dla zadłużonych.

Pożyczka na spłatę innych zobowiązań zabezpieczona hipoteką jest produktem znacznie bardziej dostępnym niż jakikolwiek kredyt oddłużeniowy - dzieje się tak, ponieważ to pożyczający ryzykuje znacznie więcej niż udzielający pożyczki.

banner speed cash

Prywatna pożyczka oddłużeniowa może być szansą na wyjście z długów dla tych, którzy szukają rozwiązania w postaci zebrania swoich zobowiązań i zamiany w jeden produkt obciążony jedną miesięczną ratą zamiast kilkunastu.

Przedstawiamy nowość na polskim rynku - pożyczkę konsolidującą długi Speed Cash. Ponieważ jest to produkt nieznany jeszcze szerzej, prosimy o wnikliwe czytanie umowy przed jej podpisaniem. W razie wątpliwości służymy bezpłatną pomocą dla zadłużonych zainteresowanych skonsolidowaniem swoich zobowiązań i pomoc w wyjaśnieniu zapisów umowy pożyczki Speed Cash. Wystarczy przysłać zapytanie wraz ze skanem umowy. Nasz analityk zinterpretuje i wyjaśni żądany fragment umowy w ciągu 12 godzin.

Zapraszamy do sprawdzenia nowego produktu na rynku - prywatnej pożyczki dla zadłużonych chcących uwolnić gotówkę lub skonsolidować swoje zadłużenia.

Kontakt

Mecenatura Polska sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 8/10
40-035 Katowice
NIP: 9452184397, REGON: 361488482
Zarejestrowana pod nr KRS 0000557648 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...