Oddłużanie - kredyt konsolidacyjny

Oto jak powinna wyglądać idealna konsolidacja długów:

 1. Jedna, niższa rata
 2. Długi okres spłaty - nawet 12 lat
 3. Wysokie kwoty - nawet 350 tysięcy złotych
 4. Bez zastawu
 5. Ze złym BIK-iem
 6. Formalności ograniczone do minimum
 7. Dla firm dodatkowo bez ZUS i US

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś sprawdził czy i Ty możesz skorzystać z takiej konsolidacji. Wystarczy napisać.

Biuro znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej 52/503 pod nazwą Kredytodawca.pl Grupa Mecenatura Polska

Obsługa klientów z innych rejonów online: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jeśli tylko spełnisz minimalne wymagania:

 • przestaniesz się martwić o terminy nakładających się kredytów,
 • uzyskasz finansową wolność ograniczoną tylko jednym zobowiązaniem,
 • unikniesz pętli kredytowej w przypadku przekredytowania,
 • w końcu przestaniesz martwić się o swój BIK.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje konsolidacja? Zobacz propozycje jakie w ostatnim czasie otrzymali inni zainteresowani:

 • Konsolidacja wszystkich chwilówek w kredycie konsolidacyjnym bez zaświadczeń na kwotę 56.000 zł (tyle przelano firmom pożyczkowym) na okres 96 miesięcy: rata 875 zł,
 • Konsolidacja kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych o łącznej wartości 110 tysięcy złotych na okres 10 lat: rata 1537 zł,
 • Konsolidacja kredytów bankowych (w kredycie konsolidacyjnym dla profesjonalisty), konsolidowano 308 tysięcy złotych na okres 12 lat: rata 3125 zł.

Ile, na ile, jaka rata?

Kredyt konsolidacyjny Dokładna oferta wyliczana jest przez bank indywidualnie. Wpływa na nią kilka czynników, które to decydują o marży i prowizji. Dlatego kontaktując się z nami nie otrzymacie Państwo od razu konkretnej oferty cenowej. Jednak rozmowa pozwoli zrozumieć filozofię banków i lepiej przygotować się do złożenia wniosku o kredyt konsolidacyjny.

Oferta kredytu dla zadłużonych - konsolidacja długów

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych we współpracy z bankiem o wysokim poziomie tolerancji to ogromna szansa na oddłużenie dla wielu osób, które do tej pory bezskutecznie starały się połączyć swoje zobowiązania w jedną całość i płacić jedną ratę.

Oferta skierowana jest dla wszystkich osób mających pierwsze problemy z płynnością finansową. Jest to unikalna oferta, gdyż została przygotowana w oparciu o indywidualne negocjacje z bankiem. Jest to zatem oferta niedostępna w oddziałach, a jedynie u wybranych przedstawicieli.

Kredyt konsolidacyjny i jego specyfika

Istotą kredytu konsolidacyjnego dla zadłużonych jest to, iż udzielany jest on wyłącznie na spłatę wszystkich zobowiązań i wyłącznie wówczas, gdy przyznana kwota pokryje je w całości. Maksymalna kwota kredytu to 350.000 zł na lat 12.

Do 56.000 zł możliwe jest skorzystanie z kredytu bez zaświadczeń. Konsolidowane są wszystkie zobowiązania widoczne w BIK oraz pożyczki pozabankowe na podstawie umów czy dowodów wpłat na konto pożyczek.

Uwaga: jest to produkt oddłużeniowy oferowany przez bank, a więc w przeciwieństwie do konsolidacji tzw. "prywatnych" gwarantuje pożyczającemu bezpieczeństwo.

Jak złożyć wniosek o oddłużanie - kredyt konsolidacyjny

Najlepiej osobiście, odwiedzając nasz punkt partnerski - Biuro Kredytodawca.pl znajdujące się we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej 52 (tuż obok Magnolia Park). Wniosek złożyć można również kontaktując się droga elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Osoby odwiedzające Biuro komunikacją miejską powinny wysiąść na przystanku o nazwie Niedźwiedzia (siedziba Biura Widoczna jest z przystanków).

Zmotoryzowani bez problemu znajdą miejsce (bezpłatne) na liczącym 3.500 miejsc parkingu CH Magnolia Park sąsiadującym z Biurem.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00

biuro kredytowe we Wrocławiu

Czy mam szansę na konsolidację?

My rozumiemy problemy zadłużonych. Bank udzielający kredytu również. Wiemy, że przyczyną prawie 80% odmów udzielenie konsolidacji jest złe przygotowanie do złożenia wniosku. Z nami nie popełnisz tego błędu.

Przychodząc do biura partnerskiego Kredytodawca.pl otrzymasz na dzień dobry możliwość zbadania swojej aktualnej zdolności kredytowej na podstawie informacji uzyskanych z BIK i BIG. Trwa to zaledwie około 5 minut. Wstępny raport pokaże Ci procentowo szanse na uzyskanie kredytu w danym momencie.

Dlaczego ta oferta jest wyjątkowa?
Łączymy znajomość kryteriów bankowych z wiedzą o optymalizacji zdolności kredytowej zwiększając szansę na uzyskanie kredytu.

W przypadku zdolności i wiarygodności kredytowej niższej niż ustalone z bankiem minimum na miejscu do Twojej dyspozycji jest analityk BIK, który pomoże Ci zarówno wygenerować Twój osobisty pełny raport BIK jak i dokona jego analizy. To wszystko po to, aby Twoje szanse na kredyt konsolidacyjny były optymalne. Składanie wniosku w sytuacji, gdy Twoja zdolność kredytowa nie jest jeszcze odpowiednia, to marnowanie szansy na oddłużenie. Wiemy o tym doskonale, dlatego też chcemy, abyś tą szansę - być może ostatnią już - wykorzystał.

Pomoc w uzyskaniu kredytu oddłużeniowego

Aby otrzymać kredyt konsolidacyjny i mieć wreszcie upragnioną jedną ratę musisz spełnić pewne warunki stawiane przez bank. Naszą rolą jest pomóc Ci w tym. Czyli tak zoptymalizować Twój scoring, aby spełnił on minimum przez bank narzucone. Jest nam o tyle łatwiej, że znamy te kryteria - wszak jest to oferta specjalna, która obowiązuje tylko u uprawnionych partnerów Banku i tylko dla nich stworzona.

Znając kryteria Banku i posiadając możliwości pomocy w zakresie optymalizacji zdolności kredytowej jesteśmy w stanie zaoferować Ci znacznie większe szanse na oddłużenie niż ktokolwiek inny. Jednak to Ty musisz wykonać pierwszy krok i skontaktować się w sprawie konsolidacji. Zapraszamy do tego.

konsolidacja

Konsolidacja długów - co powinieneś wiedzieć

Jeśli starałeś się o kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych i wszystkie próby kończyły się odmowami - prawdopodobną przyczyną tego było nieodpowiednie przygotowanie do kredytu. Wielu pośredników oferujących kredyty konsolidacyjne po prostu wysyła wnioski licząc, że może coś się uda. Ale w przypadku większości osób szukających oddłużenia poprzez konsolidację długów w jeden produkt z jedną ratą nie tędy prowadzi droga. Bo tutaj nie ma dróg na skróty.

Bank decydując się na przyznanie większej kwoty kredytu bierze pod uwagę zawsze jedno - swoje ryzyko. I pod jakimi hasłami nie ukrywałby tego, zawsze chodzi o jedno - bezpieczeństwo pożyczanych pieniędzy.

Kluczem do sukcesu jest takie zaprezentowanie się bankowi, aby wydać się klientem poważnym, wiarygodnym i gwarantującym wysoki stopień bezpieczeństwa. Samodzielnie nie zrobisz tego, gdyż wymaga to specjalistycznej wiedzy i znajomości niuansów bankowości.

Dlatego dla Ciebie prawdziwym kluczem do oddłużenia jest taki partner, który pokaże Ci, w jaki sposób przygotować się do złożenia oferty bankowi w takiej formie, aby skutkowało to spłatą przez bank Twoich wszystkich zobowiązań - czyli dla Ciebie ucieczką z finansowej pułapki, w jaką z rożnych powodów wpadłeś....

Kontakt do Biura Kredytodawca.pl

Legnicka 52, V piętro, pokój 503

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wypełnij formularz

Podaj wymagane dane i oczekuj na odpowiedź zwrotną. Otrzymasz ją niezwłocznie, gdy tylko doradca będzie gotów do poprowadzenia Twojej sprawy.

Czas to pieniądz, więc doradcy nie tracą czasu na zbędną wymianę korespondencji - jeden telefon pozwala szybko ruszyć z procedurą kredytową, a doradca przeanalizuje Twoją historię kredytową, oczekiwania i dostosuje do aktualnych ofert na rynku.

ZRÓB PIERWSZY KROK i KLIKNIJ

pieniądze kredyt konsolidacyjny

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...