Czyszczenie BIG Infomonitor

czyszczenie big infomonitorBIG Infomonitor - raport z tego Biura Informacji Gospodarczej dołączany jest do raportu BIK, stąd jego popularność. Wiedzą o tym wierzyciele, dlatego niezwykle chętnie zamieszczają informacje o swoich dłużnikach. A wpis do Infomonitora potrafi zablokować wiele. Dlatego też często dłużnicy często pytają: czy można usunąć wpis z Infomonitora i w jaki sposób?

Czyszczenie BIG Infomonitor- masz wpływ na swoje wpisy

Co prawda nie bezpośrednio, gdyż w taki sposób wpływ ma tylko i wyłącznie ten, kto Cię wpisał. Pamiętaj, że wpisów nie publikuje na własną rękę Infomonitor, a robi to Twój wierzyciel. Pożyczkodawca, firma telekomunikacyjna oraz bardzo często firma, która kupiła Twój dług. I to od porozumienia z tą ostatnią zależy, czy Twój wpis z BIG Infomonitor zostanie usunięty.

Oczywistym jest, że najprostszym sposobem na usunięcie wpisu jest całkowita spłata zadłużenia. Wówczas wierzyciel musi obligatoryjnie usunąć wpis. Ale w życiu dłużnika nie zawsze jest tak, że ma się pieniądze na spłatę. W tym czasie zły wpis w bazie Infomonitor znacząco przeszkadza i utrudnia wzięcie leasingu, kredytu czy wręcz wykonywanie niektórych rodzajów pracy. Co w takiej sytuacji może zrobić dłużnik, aby pomimo braku spłaty usunąć wpis z Infomonitora? W takiej sytuacji powinien on:

  • zawrzeć porozumienie ratalne z wierzycielem i podpisać ugodę,
  • uzyskać  zawieszenie publikacji wpisu w BIG Infomonitor.

Usunięcie z Infomonitora - to proste

W większości rodzajów długów możesz zawrzeć ugodę połączoną z usunięciem z BIG Infomonitor. Samodzielnie może być to trudne, gdyż jako dłużnik działający na odległość masz dostęp wyłącznie do szeregowych pracowników najniższego szczebla. A oni (jak w każdej innej instytucji) mają załatwić podstawowe czynności i z zasady nie mają kompetencji do usuwania z list dłużników. Dlatego najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem jest wynajęcie pełnomocnika prawnego, który w Twoim imieniu przeprowadzi negocjacje z osobami decyzyjnymi w centrali wierzyciela. Ich efektem będzie porozumienie ratalne z jednoczesnym usunięciem wpisu z BIG Infomonitor.

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@windykowani.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czyszczenie BIG Infomonitor - nasza gwarancja

Działając z nami masz komfort, którego nie sposób przecenić - gwarancję usunięcia wpisów z BIG Infomonitor po podpisaniu ugody i porozumienia ratalnego. Oferowana usługa objęta jest gwarancją pisemną, zobowiązujemy się osiągnąć rezultat, nie kończymy na pięknych deklaracjach dochowania staranności. Dzięki czemu nie ponosisz żadnego ryzyka działań pełnomocnika - gdy okaże się, ze nie jest w stanie sprostać zadaniu natychmiast zwracamy Ci pieniądze wpłacone tytułem jego wyjazdu do centrali wierzyciela.

Rozliczenie wynagrodzenia zasadniczego następuje zawsze po wykonaniu usługi. Koszt przygotowania układu ratalnego znajdziesz w cenniku.

Dlaczego warto nam zaufać:

  • Działamy wyłącznie na podstawie umowy,
  • Gwarancję usunięcia wpisu z BIG Infomonitor otrzymujesz w formie pisemnej,
  • Jeśli nie osiągniemy założonych rezultatów, zwracamy Ci całość kosztów wynajmu pełnomocnika,
  • Zasadnicze wynagrodzenie płacisz nam zawsze po osiągnięciu celu (nigdy wcześniej).

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...