Czyszczenie KRD

czyszczenie krdCzyszczenie KRD to usunięcie z listy dłużników Twojego negatywnego wpisu. Usunięcia z KRD może dokonać Tylko Twój wierzyciel. I nikt inny. Dlatego  też nasza oferta zawiera gwarancję skuteczności. Wiemy bowiem, jak przekonać Twego wierzyciela do usunięcia Cię z listy dłużników KRD.

Nawet wówczas, gdy od lat nie spłacasz swojego długu.

Czyszczenie KRD - możesz usunąć swój wpis

To prawda. Pod warunkiem, że zawrzesz ugodę z wierzycielem. Z naszą pomocą będzie to ugoda warunkująca usunięcie Cię z KRD.

  • podpiszesz korzystny dla siebie układ ratalny, często z umorzeniem
  • uzyskasz warunkowe zawieszenie publikacji wpisu w KRD.

Ugoda z wierzycielem - jeśli tylko chcesz

Chcesz zawrzeć ugodę połączoną z usunięciem Cię z KRD? Powierz to naszym specjalistom, a przygotujemy dla Ciebie propozycję ugody na najlepszych możliwych warunkach. Beż żadnego wkładu pracy z Twojej strony. Podpisujesz umowę i wynajmujesz pełnomocnika prawnego, który w Twoim imieniu w centrali wierzyciela wynegocjuje dla Ciebie porozumienie, którego jednym z warunków będzie usunięcie Cię z listy dłużników BIG KRD.

Wszystko odbędzie się w ciągu maksymalnie kilku dni. Propozycje ugody otrzymasz drogą pocztową lub mailową. Wszystkim, od A do Z, zajmie się Twój pełnomocnik. Za jego pomoc zapłacisz tylko 150 zł.  Potem pozostanie Ci tylko podpisać wynegocjowane porozumienie. I cieszyć się tym, że nie jesteś już w KRD.

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@windykowani.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czyszczenie KRD z gwarancją skuteczności

Gwarantujemy, że podpisując ugodę wynegocjowaną przez Twojego pełnomocnika, zostaniesz wykreślony z listy dłużników KRD. Gwarancję tego otrzymasz w umowie. Jeśli popełnimy błąd, zwracamy Ci pieniądze. Nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo.

Po wykonaniu usługi skutecznej negocjacji ugody połączonej z usunięciem wpisu z KRD pobieramy wynagrodzenie. Jego wysokość uzależniona jest od trudności negocjowanego układu ratalnego, większość prowizji to przedział 280-400 zł. Aktualne ceny znajdziesz zawsze w naszym cenniku.

Dlaczego warto nam zaufać:

  • Działamy tylko na podstawie pisemnej umowy.
  • Dajemy Ci pisemną gwarancję wykreślenia z KRD.
  • Jeśli nie osiągniemy założonych rezultatów, zwracamy Ci całość wpłaty.
  • Zasadnicze wynagrodzenie płacisz nam zawsze po wynegocjowaniu ugody (nigdy wcześniej).

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...