Raport BIG o firmie i dla firmy

Raport BIG o firmie, raport BIG dla firmyPrzedsiębiorcy i firmy często zadają sobie pytanie: jak szybko pobrać raport BIG o firmie. Niezależnie czy z takiej listy dłużników chcą pobrać raport o swojej czy cudzej firmie to zawsze trzeba mieć na uwadze, że tych list jest pięć i tutaj zaczynają się prawdziwe schody.

Kiedy pobrać raport BIG o firmie dla firmy?

Usłyszałeś właśnie w banku, że z kredytu/leasingu nici, ponieważ Twoja firma ma dług zapisany w BIG i nikt nie ma pojęcia o co chodzi?

A co w sytuacji, kiedy właśnie robisz duży interes i chcesz szybko sprawdzić, czy kontrahent nie ma aktualnie problemów z wywiązywaniem się ze swoich zobowiązań? Czasem warto dmuchać na zimne.

Możesz weryfikować go na wszystkich listach dłużników po kolei, ale bądźmy szczerzy, kto by tracił na to czas?

Kiedy konsument potrzebuje raportu o firmie?

Wybierasz się na wakacje swoich marzeń, na które odkładałeś każdy zaoszczędzony grosz? Organizator wycieczki wydaje się być bez zastrzeżeń, może jednak warto to sprawdzić zamiast spędzać noce na walizkach w egzotycznym kraju?

Remontujesz swój dom, wybrałeś ekipę i projekt. Nie szczędzisz grosza, w końcu ta inwestycja ma Cię cieszyć wiele lat. Firma prosi o zaliczkę, niemałą bo i niemało postanowiłeś zainwestować w ten remont. Zastanawiasz się, czy aby wybrana firma jest w dobrej kondycji finansowej i nie zniknie z zaliczką.

Niezależnie jaki jest Twój powód możesz skorzystać usług serwisu Windykowani.pl. Pobierz raport z dowolnego BIG (KRD, Infomonitora, ERIF czy KBIG) szybko i bez komplikacji.

Kliknij aby zamówić podstawowy pakiet raportów (raport z BIG Infomonitor i wybranego BIG) za 110 złotych. To proste. Prześlij nam NIP firmy do sprawdzenia i wskaż BIG.

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Pakiet raportów z BIG

W biznesie warto mieć pewność, dlatego jeśli potrzebujesz sprawdzić więcej list, w pakiecie zapłacisz taniej. Za raport z działających 4 list zapłacisz jedynie 220 złotych.

Kliknij i zamów raport BIG z wszystkich aktywnych list. Wystarczy, że podasz nam NIP sprawdzanej firmy.

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Warto pamiętać, że raport może zawierać zarówno informacje pozytywne o wywiązywaniu się z zobowiązań finansowych w terminie lub z opóźnieniem mniejszym niż 30 dni, jak i negatywne informacje o niewywiązaniu się ze zobowiązań, w których opóźnienie wynosi co najmniej 30 dni.

Rozwój technologi pozwala tworzyć raport zbiorczy z wielu baz dłużników. Jest to również element szerszego pakietu zmian w ustawie o BIG.

Jeśli natomiast jesteś osobą fizyczną i potrzebujesz sprawdzić swoją historię, polecamy nasz artykuł, który pomoże Ci samodzielnie pobrać raporty z list dłużników dla konsumenta.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...