Dług w Profi Credit - jak się go pozbyć

Dług w Profi Credit - jak się go pozbyćJeżeli dług w Profi Credit to Twoja codzienna zmora, zapoznaj się koniecznie z tym artykułem. Być może już wkrótce ta sytuacja się odmieni. Niezależnie czy mieszkasz w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach czy innej miejscowości.

Zastanawiasz się jak to możliwe i

Czy mogę skorzystać z profesjonalnej pomocy w sprawie długu w Profi Credit?

Oczywiście. Wystarczy, że spełniasz dwa podstawowe warunki:

  • posiadasz kopię swojej umowy pożyczki z Profi Credit,
  • Twoja sprawa jest już na etapie przedsądowym.

Dlaczego nie zapłacisz za rozpatrzenie sprawy przez prawnika? Ponieważ uważamy, że płacić powinieneś za konkretne działania.

Prawda, że to uczciwe rozwiązanie? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy już teraz i napisz do nas na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pożyczka z Profi Credit ciągnie Cię na dno?

Profi Credit to pożyczka w wielu aspektach atrakcyjna. Szczególnie dla tych, którzy od dawna nie mają zdolności kredytowej. Wysoka kwota pożyczki i wiele rat kusi. W większości wypadków nie popchnie Cię w czeluść zadłużenia. Jeżeli jednak walczysz z pętlą kredytową może stać się przysłowiowym kamieniem u szyi i finalnie gwoździem do finansowej trumny.

Jeśli w trakcie spłaty pożyczki Twój budżet nie wytrzyma czas szykować się na poznanie mniej jasnej strony rynku pożyczek pozabankowych.

Czy od razu musisz przyzwyczaić się do takich słów jak windykator, komornik i czarna rozpacz? Zapewne nie.

Windykacja Profi Credit - nie trać głowy a wygrasz

Windykacja w tej firmie pożyczkowej obrosła w legendy.

Chociaż wiele z nich to szczera prawda, nie zdziwiłbym się gdyby część z tych opowieści była prokurowana przez samych windykatorów firmy. Dlaczego? Ponieważ jedyna siła każdej windykacji to zdobycie psychologicznej przewagi nad dłużnikiem. Zastraszony zostajesz zepchnięty do narożnika. Garda opada i można Cię okładać. Tylko dlatego, że przestałeś myśleć trzeźwo niepozorny cień na ścianie urósł do skali potwora z piekła rodem.

#KROK 1 zachowaj rozsądek - ruszysz po zwycięstwo nad windykacyjną machiną Profi Credit.

Twoje opanowanie sprawia, że chcąc nie chcąc windykacja powoli się poddaje. Wykonuje wówczas ostatni manewr. Składa Ci ostateczną propozycję i straszy sądem / komornikiem / prokuratorem (w zależności od humoru).

Jesteś rozsądny więc pamiętaj! Sąd jest dobry, a komornika nie będzie.

#KROK 2 Zadaj się na wyrok Sądu - będziesz zaskoczony

Polskie Sądy wzięły się solidnie za walkę z lichwą. Co powoduje, że każda pożyczka obarczona zbyt dużymi kosztami może zostać uznana przez sąd za prawnie nieważną. W konsekwencji dług jest redukowany do faktycznie pożyczonej kwoty.

Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej koniecznie rozejrzyj się za profesjonalną pomocą prawną. Niech Cię nie zwiedzie pogląd, że adwokat musi być drogi. Na rynku jest kilka firm oferujących pomoc dłużnikom. Oczywiście skoro jesteś już tutaj nie musisz szukać dalej.

#KROK 3 Napisz do nas i skorzystaj z pomocy adwokata - profesjonalny prawnik to solidne wsparcie

Wówczas będziesz już solidnie przygotowany do starcia z Profi Credit. Jeśli zapewnisz sobie obecność adwokata na srawie, wierzyciel nie będzie się czuł już tak pewnie. Na dodatek adwokat reprezentujący Cię przed Sądem zostanie po wygranej sprawie opłacony przez wierzyciela.

Jak skorzystać z usługi pomocy z Profi Credit.

Jeśli Twój przypadek zadłużenia w Profi Credit spełnia podstawowe warunki, formalności są na prawdę proste:

  1. Przesyłasz nam dobrej jakości skan umowy pożyczki,
  2. Podpisujesz z nami umowę na świadczenie bezpłatnej usługi reprezentacji przed sądem
  3. Udzielasz wybranemu adwokatowi pełnomocnictwa

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości napisz na nasz adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...