Długi w KRUK

Długi w KRUKOtrzymałeś wezwanie do zapłaty, czyli masz długi w KRUK (Prokura)? Masz pewność, że dług nie jest przedawniony i KRUK jest stał się wierzycielem zgodnie z prawem? W tej sytuacji pozostaje Ci spłacić dług, a my to ułatwimy.

Długi w KRUK

Twój dług trafił do KRUK-a, gdyż poprzedni wierzyciel go sprzedał. Dzięki temu, że sprzedał go za niewielki procent wartości nominalnej, możesz spłacić znacznie mniej niż wynosi wartość księgowa zadłużenia. Oferujemy Ci pomoc w spłacie długów w KRUK-u na dwa sposoby. Sam wybierasz korzystniejszą dla siebie.

Dług w KRUK-u spłacany z umorzeniem

Oferujesz jednorazową spłatę, a KRUK oferuje Ci umorzenie części zadłużenia (gwarantujemy minimum 30% umorzenia).

W tym wariancie całość negocjacji spoczywa na Twoim pełnomocniku. wynajmujesz go, aby w Twoim imieniu pojechał do centrali firmy KRUK i negocjował jak największą wartość umorzenia. Pamiętaj, że są to negocjacje bez ryzyka. Jeśli propozycja KRUK-a wyniesie mniej niż 30% umorzenia - koszt wynajmu negocjatora jest Ci zwracany. Nasze wynagrodzenie to zwyczajowo 10% wartości umorzonej kwoty (negocjowalne przy wyższych kwotach). Płacisz je bez wyjątku zawsze po osiągnięciu sukcesu - serwis Windykowani.pl ma żelazną zasadę: nigdy nie pobieramy żadnych opłat z góry.

Długi w KRUK rozłożone na raty

Jeśli nie posiadasz gotówki na jednorazową spłatę - nie martw się. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie niezwykle korzystny układ ratalny z firmą KRUK. W wielu przypadkach z zatrzymaniem naliczania odsetek przez cały okres spłaty. Po złożeniu zamówienia na negocjacje rat i wynajęciu pełnomocnika, ten niezwłocznie stawi sie w centrali KRUKA, aby rozpocząć negocjacje układu ratalnego. W efekcie otrzymasz bezpośrednio z firmy KRUK ugodę wraz z rozbiciem zadłużenia na raty. Pamiętaj, że nawet duży dług można rozbić na raty. Maksymalna ilość rat to 200.

Koszty związane z przygotowaniem układu ratalnego pozwalającego korzystnie, bo z zatrzymaniem odsetek, spłacić długi w KRUK to:

za wynajem pełnomocnika i pokrycie kosztów delegacji - 150 zł (płatne przed wyjazdem negocjatora)

wynegocjowanie układu ratalnego na wskazaną ilość rat przy zadłużeniu:

  • do 9999 zł - 280 zł
  • 10.000 - 19.999 zł - 370 zł
  • 20.000 - 49.999 zł - 450 zł
  • 50.000 - 99.999 zł - 640 zł
  • powyżej 100 tysięcy - 800 zł

Pamiętaj, że w sytuacji, gdy dług w KRUKU wpisany do BIG (KRD, ERIF, Infomonitor) jest przeszkodą w uzyskaniu finansowania, to nasze działania gwarantują dodatkowo warunkowe usunięcie wpisu z BIG przez firmę KRUK zaraz po podpisaniu ugody.

Masz długi w KRUK? Chcesz pozbyć się długów na świetnych warunkach? Wypełnij prosty formularz i zobacz jakie korzyści mamy dla Ciebie.

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@windykowani.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...