Oddłużanie, czyli jak wyjść z pętli kredytowej

Dłużnik Czujesz, że Twoje ręce zaczyna krępować coraz mocniejszy łańcuch problemów związanych z narastającymi długami?

Chcesz pozbyć się kredytowej pętli i wyjść na finansową prostą? Zapoznaj się z naszą ofertą dla zadłużonych, a  przekonasz się, że  nie ma sytuacji bez wyjścia. Powierz swoje finanse w ręce Specjalistów i pozwól znaleźć najlepsze dla siebie rozwiązanie. Rozwiązanie, którego szukasz od dawna czasami jest na wyciągnięcie ręki.

Wybór rozwiązania.

Powód, dla którego znalazłeś się w tym miejscu jest wiadomy - nie potrafisz poradzić sobie z natłokiem swoich zobowiązań i nie umiesz samodzielnie znaleźć rozwiązania swoich problemów. Nic dziwnego, gdyż wyjście z pętli kredytowej wymaga specjalistycznej wiedzy oraz znajomości zasad, jakimi rządzą się finanse. Jest jednak możliwe i to w ogromnej większości przypadków. Podstawą jest jednak wykonanie najważniejszego kroku - przełamanie niemocy i rozpoczęcie działania.

I Analiza zadłużenia - plan wyjścia z długów

bezpośrednia pomoc zadłużonym Optymalne i najtańsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują fachowej oceny stanu swej sytuacji i pomocy w wyborze drogi wyjścia z kryzysu.

Co zyskasz w ramach analizy Twego stanu zadłużenia?

- Znalezienie skutecznej drogi wyjścia z sytuacji (pozwala to na uniknięcie naciągnięcia na drogie, a nieskuteczne produkty oddłużeniowe i różnej maści analizy oferowane przez tzw. Sprzedawców Marzeń)

- Wybór właściwego rozwiązania. W jednym przypadku najskuteczniej będzie szukać kredytu konsolidacyjnego (podpowiemy wówczas, jak robić to skutecznie i jakich wystrzegać się błędów), w innym przypadku rozwiązaniem będzie podjęcie natychmiastowych negocjacji z wierzycielem (tu wskażemy optymalne metody negocjacji, dzięki czemu dowiesz się, jak odróżnić fachowe negocjacje od licznych ofert internetowych naciągaczy). Nierzadko jednak koniecznością będzie zastosowanie rozwiązań niekonwencjonalnych, acz niezwykle skutecznych. W tym przypadku opiszemy w analizie naszą koncepcję niestandardowego wyjścia z sytuacji i korzyści wynikające z zastosowania takiego rozwiązania. Wymagane jest jak najdokładniejsze wypełnienie formularza dostępnego w naszej Klinice Dłużnika.

II. Bezpośrednia pomoc zadłużonym

fotolia 48263060 xs Unikalna w skali kraju oferta to bezpośrednie spotkanie z naszym Specjalistą.Służy ono zapoznaniu się z aktualną sytuacją ze wszystkimi niuansami oraz wypracowaniu modeli rozwiązań, czyli wyjścia z obecnego impasu. Sposoby wyjścia z pętli są następnie omawiane bardzo szczegółowo, tak, aby wspólnie wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do zaistniałej sytuacji. Dlaczego spotkanie osobiste? Przede wszystkim ze względu na długość spotkania niezbędną do realizacji zadania. Przeciętne spotkanie trwa około 4 godzin i tyle należy zarezerwować. Ponieważ w trakcie spotkania przekazywane są informację nierzadko bardzo poufne - dlatego odbywa się ono w bezpiecznym miejscu wskazanym przez dłużnika.Nasi specjaliści do wyszukiwania skutecznych rozwiązań wykorzystują swoją znajomość niuansów bankowości, prawa bankowego, cywilnego, karnego i ustawy o komornikach - a szczególnie luk prawnych, których wykorzystanie uruchamia możliwości niedostępne przeciętnemu zadłużonemu. Oczywistym jest, że tego typu wiedza może być przekazana wyłącznie w formie osobistej. Specjalista, który prowadzi spotkanie, staje się od razu pełnomocnikiem prawnym - wszystkie dokumenty niezbędne do tego podpisywane są w trakcie spotkania. Jest to najbardziej chwalona przez naszych klientów forma pomocy - jedno spotkanie pozwala na naprawę nierzadko kilkuletnich błędów, a powierzenie swoich problemów Specjaliście to najlepsza droga do rozpoczęcia wychodzenia z długów w sposób fachowy - a co najważniejsze - korzystny dla dłużnika, a nie wierzyciela.

Spotkanie bezpośrednie jest w opinii naszych klientek - kobiet samotnie borykających się z długami, ogromnym wsparciem psychicznym, którego potrzebują w swojej sytuacji jak niczego innego. Posiadanie opiekuna - pełnomocnika zapewnia kobietom poczucie bezpieczeństwa, czyli coś, co niezbędne jest do prawidłowego funkcjonowania kobiecej psychiki. W opinii kobiet, które już wyszły z długów, to właśnie spotkanie bezpośrednie było momentem zwrotnym, w którym dzięki wsparciu i pokazaniu, że warto żyć i walczyć dziś są szczęśliwe i wolne od kłopotów z długami.

Koszt spotkania to 650 - 890 zł zależnie od miejsca spotkania (w kwocie tej  zawiera się koszt dojazdu w przypadku delegacji) Uwaga: obsługujemy 2/3 kraju, prosimy o kontakt w celu ustalenia, czy znajdują się Państwo w zasięgu działania naszych specjalistów. Więcej o ofercie spotkania ze Specjalistą ds. oddłużania można przeczytać tutaj.

III Negocjacje w centralach banków / firm leasingowych

pomoc w długach Jedyna w Polsce oferta pozwalająca na przeprowadzenie dla Państwa negocjacji w "jaskini lwa", czyli centrali banku. Oprócz swej unikalności zawiera dodatkowo klauzulę, która jest ewenementem - płacisz wyłącznie za efekt.

Nasi Negocjatorzy nie pobierają żadnych opłat z góry. Ponieważ możemy poszczyć się skutecznością przekraczającą 90% - nie musimy pobierać z góry żadnych opłat. Płacą Państwo wyłącznie za zrealizowane zadanie.

Dla kogo skierowana jest ta oferta? Przede wszystkim dla osób potrzebujących odstąpienia od egzekucji komorniczych, podpisania ugody pozwalającej na rozpoczęcie spłaty na  warunkach przed wypowiedzeniem umowy (po wyjściu z finansowego dołka) i właścicieli firm leasingujących samochody, mających wypowiedziane umowy i nakaz odstawienia pojazdu na parking. Naszą domeną oprócz skuteczności jest szybkość działania - jesteśmy w stanie wysłać Specjalistę w ciągu 24 godzin. Płatność po wykonaniu powierzonego zadania. Obowiązkiem zleceniodawcy jest wyłącznie pokrycie kosztów delegacji Specjalisty.

Korzyści dla Ciebie

W dziedzinie tak delikatnej, jak finanse, nie jest trudno o błąd. Na tym etapie nie możesz pozwolić już sobie na kolejny. Decydując się na powierzenie oceny swojej sytuacji naszym Specjalistom zyskujesz, gdyż:

- oszczędzasz czas (realizacja w ciągu kilku dni, zamiast tygodni - u nas wszystko odbywa się natychmiast po podpisaniu ugody),

- oszczędzasz pieniądze (nie pobieramy żadnych zaliczek ani przedpłat, wynagrodzenie pobieramy wyłącznie za uzyskanie efektu działań - porównaj z innymi firmami oferującymi pomoc zadłużonym),

- przejrzystość kosztów (od początku wiesz, ile będzie kosztować nasza pomoc - bez ukrytych kosztów, dopłat czy administracyjnych opłat),

- Bezpośrednia Pomoc (w sprawach Twego zadłużenia jako jedyna w Polsce firma negocjujemy dla naszych klientów trudne sprawy bezpośrednio z osobami decyzyjnymi w centrali Banku, dzięki czemu skuteczność naszych działań wynosi ponad 90% 

- bezpłatne pełnomocnictwo (otrzymujesz je bezpłatnie do każdej umowy).

 Tyle możemy Ci zaoferować. Jak widzisz, jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie i za Ciebie bardzo dużo. Jednego nie możemy zrobić za Ciebie - przełamania się i powierzenia swoich problemów Specjalistom Sprawdź sam, czy rozwiązanie nie leży bliżej niż sądzisz.

Jak zamówić naszą pomoc?

Skontaktuj się z nami, a pokierujemy Cię dalej. Napisz na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub zadzwoń pod nr telefonu 530 444 322. Możesz również odwiedzić nasze Biuro we Wrocławiu i umówić się na Spotkanie ze Specjalistą.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...