Poradnik dla windykowanych

windykator_ebookPierwsze kontakty z windykatorem są dla większości zadłużonych ogromnym stresem i szokiem.

Wkroczenie w nieznany, obcy świat brutalnej windykacji może odbić się na zdrowiu osoby windykowanej.

Aby tego uniknąć, należy dogłębnie zapoznać się z niniejszym poradnikiem, którego celem jest przeprowadzenie Ciebie, drogi Czytelniku, przez cały proces windykacji. Przeprowadzenie w ten sposób, abyś to Ty miał kontrolę nad windykatorem, a nie odwrotnie - jak to powszechnie bywa.

Największą wartością poradnika jest to, iż jego autorem jest zawodowy windykator, mający ponad 10 lat doświadczenia w windykacji terenowej. Nie jest to zatem zbiór teorii, a esencja praktyki.

Kliknij aby zamówić poradnik w cenie 26,97 zł brutto

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Uwaga: Poradnik możesz otrzymać gratis

Poradnik nasz można również otrzymać za darmo. Jest on bowiem integralną częścią Planu Oddłużeniowego, usługi dzięki której wyprowadziliśmy z pętli długów setki osób w pozornie beznadziejnej sytuacji.

Jeśli zatem wpadłeś w długi, z których nie potrafisz wyjść, sprawdź, co poradzi Ci specjalista zajmujący się oddłużaniem. A Poradnik Antywindykacyjny otrzymasz gratis w ramach Planu Oddłużeniowego.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...