Mam długi, potrzebuję pomocy

mam-dlugi-pomocyJeśli w Twoim życiu zaczynają dominować myśli, które można zawszeć w jednym zdaniu: mam długi, potrzebuję pomocy - trafiłeś do miejsca, w którym pomożemy Ci przejrzeć na oczy.

Większość osób zadłużonych rozpaczliwie szuka rozwiązania swoich problemów finansowych -  najczęściej poprzez konsolidację długów w jeden kredyt oddłużeniowy. Szuka tego kredytu, który pomoże wyjść z długów miesiącami, po drodze zadłużając się jeszcze bardziej.

Dopiero po wielu miesiącach uświadamia sobie, że kredyt konsolidacyjny dla osób zadłużonych jest nie do zdobycia.

Co dalej? Czy tylko czarna rozpacz, czy też jest jakaś szansa na wyjście z długów?

Mam długi, potrzebuję pomocy

Największym problemem osób zadłużonych jest brak wiedzy na temat działania instytucji finansowych. Nie jest to nic dziwnego, gdyż wiedza ta dostępna jest nielicznym w Polsce. Nie sposób znaleźć jej w książkach czy tym bardziej w internecie. Dlatego też, aby skutecznie wyjść z długów, trzeba skorzystać z wiedzy specjalistów.

Nasz portal oferuje taką możliwość. Nazywa się ona Analizą Finansową Zadłużenia. Analiza ta, wykonywana jest na podstawie pozyskanych od osoby zadłużonej informacji przez najwyższej klasy specjalistę, który dysponując wiedzą niedostępną dla większości potrafi wskazać najlepsze rozwiązanie w sytuacji dużego zadłużenia czy wręcz bankructwa.

Jak wyjść z długów nie mając pieniędzy?

Wszyscy bez wyjątku wierzyciele działają w jednakowy sposób. Zmuszają dłużnika do przyjęcia takiego schematu myślenia, dzięki któremu stanie się on praktycznie bezwolnym narzędziem w ich rękach. Mówiąc krótko - zarabiają na jego zadłużeniu ile się da. Pomyśl - czy pożyczeni na 0% jest opłacalne? Absolutnie nie, a przecież dostępnych jest ponad 20 pożyczek pozabankowych na takich warunkach. Firmy pożyczkowe oferujące pierwsze pożyczki za darmo robią to, aby uzależnić od siebie klienta i finalnie zacząć zarabiać na nim, gdy się już przekredytuje. Opłaty manipulacyjne, refinansowanie, rolowanie, koszty windykacji i wreszcie odsetki - to wszystko przekłada się na to, że osoba wpadająca w pętlę długów na długo staje się dostarczycielem pieniędzy. Tak samo działają banki czy firmy leasingowe.

Wykorzystują do zarabiania bezwolność dłużnika przed podjęciem innych działań niż tkwienie w zadłużeniu i dostarczanie im pieniędzy (najczęściej "załatwianych" coraz droższymi pożyczkami).

Większość zadłużonych pokornie godzi się na bycie ofiarą w tym chorym układzie, gdyż zwyczajnie nie ma zielonego pojęcia jak wyjść z długów. Szczególnie nie mając pieniędzy (gdyż wszystkie idą na spłatę).

Dlatego nasza oferty pomocy zadłużonym realizowana jest za symboliczną opłatą, na którą stać każdego dłużnika. Dzięki niej możesz wyjść z długów nie mając pieniędzy.

Analiza i przygotowanie scenariusza wyjścia z długów to koszt zaledwie 44 zł

Pozwala ona na opłacenie czasu specjalisty, który wykonana dla każdego potrzebującego indywidualny plan oddłużania. Dzięki któremu większość zadłużonych zobaczy, że z ich pozornie beznadziejnej sytuacji jest wyjście. A dodatkowo otrzyma w prezencie unikalny Poradnik Antywindykacyjny, o którym można przeczytać tutaj.

sposob-na-dlugi-specjalista

Pomoc osobom zadłużonym

Aby zamówić Analizę Finansową wraz z nakreślonym planem wyjścia z długów wystarczy dokonać zamówienia poprzez panel znajdujący się poniżej. Po dokonaniu i opłaceniu zamówienia prześlemy formularz, który wypełnia się online w kilka minut. Trafia on do specjalisty, który wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w bankach, firmach windykacyjnych i oddłużeniowych spojrzy na problem okiem fachowca. I przedstawi realny scenariusz wyjścia z długów.

Oczywiście trzeba liczyć się z tym, iż kumulacja błędów nie pozwoli na jego znalezienie i jedynym rozwiązaniem będzie wskazanie drogi ku upadłości konsumenckiej. W większości przypadków jednak rozwiązanie problemu zadłużenia nie wymaga aż tak drastycznych kroków.

Jeśli faktycznie chcesz wyjść z długów i nie masz pojęcia jak to zrobić - powierz swoje problemy w ręce specjalisty. Zamów analizę i zaczekaj, do 24 godzin otrzymasz odpowiedź eksperta. W ramach zamówionej analizy otrzymasz gratis Poradnik Antywindykacyjny o wartości 24.97 zł

Zamów teraz analizę Twojego zadłużenia. Koszt to jedyne 44 złote

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Kontakt

Mecenatura Polska sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 8/10
40-035 Katowice
NIP: 9452184397, REGON: 361488482
Zarejestrowana pod nr KRS 0000557648 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...