Mam długi, potrzebuję pomocy

mam-dlugi-pomocyJeśli w Twoim życiu zaczynają dominować myśli, które można zawszeć w jednym zdaniu: mam długi, potrzebuję pomocy - trafiłeś do miejsca, w którym pomożemy Ci przejrzeć na oczy.

Większość osób zadłużonych rozpaczliwie szuka rozwiązania swoich problemów finansowych -  najczęściej poprzez konsolidację długów w jeden kredyt oddłużeniowy. Po drodze zadłużając się jeszcze bardziej.

Dopiero po wielu miesiącach uświadamia sobie, że to już koniec pożyczania i trzeba stanąć z długami twarzą w twarz.

Co dalej? Czy tylko czarna rozpacz, czy też jest jakaś szansa na wyjście z długów?

Mam długi, potrzebuję pomocy

Największym problemem osób zadłużonych jest brak wiedzy na temat działania instytucji finansowych. Nie jest to nic dziwnego, gdyż wiedza ta dostępna jest nielicznym w Polsce. Nie sposób znaleźć jej w książkach czy tym bardziej w internecie. Dlatego też, aby skutecznie wyjść z długów, trzeba skorzystać z wiedzy specjalistów.

Nasz portal oferuje taką możliwość..

Jak wyjść z długów nie mając pieniędzy?

Wszyscy bez wyjątku wierzyciele i windykatorzy działają w jeden sposób. Zmuszają dłużnika do przyjęcia określonego schematu myślenia, dzięki któremu stanie się on zastraszonym i bezbronnym człowiekiem. Mówiąc krótko - szybko przestaje myśleć racjonalnie i przestaje widzieć jakiekolwiek szanse na wyjście z długów.

Wykorzystują to do manipulowania dłużnikiem i sterowania jego działaniami. W jednym celu - aby jak najwięcej na nim zarobić.

Większość zadłużonych pokornie godzi się na bycie ofiarą w tym chorym układzie, gdyż zwyczajnie nie ma zielonego pojęcia jak wyjść z długów. Szczególnie nie mając pieniędzy (gdyż wszystkie idą na spłatę, która nic nie daje).

Dlatego nasza oferta pomocy zadłużonym realizowana jest za niewielką w stosunku do jej wartości opłatą, na którą stać każdego dłużnika. Dzięki niej możesz wyjść z długów nie mając pieniędzy.

Analiza i przygotowanie scenariusza wyjścia z długów to koszt zaledwie 57 zł

Pozwala ona na opłacenie czasu specjalisty, który wykonana dla każdego potrzebującego indywidualny plan oddłużania. Dzięki któremu większość zadłużonych zobaczy, że z ich pozornie beznadziejnej sytuacji jest wyjście. A dodatkowo otrzyma w prezencie unikalny Poradnik Antywindykacyjny,którego cena to prawie 27 zł.sposob-na-dlugi-specjalista

 

Pomoc osobom zadłużonym

Aby zamówić Analizę Finansową wraz z  planem wyjścia z długów wystarczy dokonać zamówienia poprzez panel znajdujący się poniżej. Po dokonaniu i opłaceniu zamówienia prześlemy formularz, który wypełnia się online w kilka minut. Trafia on do specjalisty, który opisze rozwiązania Twego problemu widziane swoimi oczami -  byłego pracownika banków, firm windykacyjnych czy funduszy kupujących długi. Opisze, w jaki sposób jego zdaniem wyjdziesz z długów, bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu.

Jeśli faktycznie chcesz wyjść z długów i nie masz pojęcia jak to zrobić - powierz swoje problemy w ręce specjalisty. Zamów analizę i zaczekaj, do 24 godzin otrzymasz odpowiedź eksperta. W ramach zamówionej analizy otrzymasz gratis Poradnik Antywindykacyjny.

To może być najlepiej zainwestowane 57 zł w Twoim życiu. Opowiedzą Ci o tym ci, którzy kiedyś wykonali ten krok i teraz są już w zupełnie innym miejscu. Pomimo pozornej beznadziejności.

Zamów teraz analizę Twojego zadłużenia. Koszt to jedyne 57 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...