Ga-Lex Sp. z o.o.

Firma Ga-Lex zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Szeroki zakres usług ma na celu ograniczenie ryzyka nie wywiązania się klienta z zapłaty za otrzymany towar lub też pomocy w przeprowadzeniu działań windykacyjnych. Ga-Lex pomaga w dochodzeniu roszczeń finansowych, oferuje nadzór nad terminami spłat zadłużenia. Wszystkie działania firmy mają na celu przyspieszenie zwrotu pieniędzy przez Kontrahenta a także weryfikację informacji, które są przez niego przekazywane. Firma oferuje także pomoc prawną w której zakres wchodzi również sporządzanie opinii prawnych, umów, wniosków, zastępstwo prawne.

Ga-Lex dzięki swojej działalności jest jedną z najlepiej działających firm na rynku usług windykacyjnych. Jej prestiż potwierdza rekomendacja Polskiego Związku Windykacji. Centrala firmy znajduje się w Gdyni.

Nazwa firmy Ga-Lex Sp. z o.o.
Adres ul. Śląska 49 A, 81-310 Gdynia
Telefon +48 52 327 69 70
e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona WWW www.galex.pl
Zarządzający Zbigniew Rejman - prezes zarządu
Osoba odpowiedzialna za pracę windykatorów -
Członek Polskiego Związku Windykacji Tak

GaLex-oddział
Ga-Lex - oddział w Bydgoszczy