Krajowy Rejestr Dłużników - jak sprawdzić i usunąć złe wpisy

Krajowy Rejestr DłużnikówKrajowy Rejestr Dłużników czy Krajowy Rejestr Długów BIG KRD? Nazwy używane przez Polaków są rozbieżne, ale finalnie i tak wszystkie drogi prowadzą do KRD. Dlatego będziemy używać ich zamiennie, aby czytelnicy, dla których rozwinięcie skrótu KRD jako Krajowy Rejestr Dłużników nie czuli się zaniepokojeni czytając o Krajowym Rejestrze Długów. Obydwie nazwy łączy jedna firma, której siedzibę widzicie na wstępie tego artykułu.

Trafiłeś do nas, ponieważ szukasz informacji o KRD. Świetnie, za moment otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Jak sprawdzić Krajowy Rejestr Dłużników?

Sprawdzenie KRD odbywa się wyłącznie poprzez pobranie osobistego raportu o sobie. Jest od darmowy i dostępny dla każdego, kto zweryfikuje swą tożsamość. Aby sprawdzić Krajowy Rejestr Dłużników musisz posiadać konto w KRD.

Zatem - sprawdź się w KRD już teraz.

Jak usunąć wpis z KRD?

Złe wieści. Nie zrobisz tego samodzielnie, usunięcie negatywnego wpisu z Krajowego Rejestru Długów możliwe jest tylko przez tego, kto wpisu dokonał. Są dwie opcje, które pozwolą Ci na doprowadzenie do usunięcia wpisu z KRD:

  • ugoda z wierzycielem, który wpisał Cię do Krajowego Rejestru Dłużników
  • spłata zadłużenia i automatyczne obowiązkowe wykreślenia z listy dłużników

Obydwie opcje możliwe są w naszym programie pomocy zadłużonym

Usuń wpis z Krajowego Rejestru Dłużników w 48-72 godziny z naszą pomocą

Wszystkim dłużników, którzy posiadają w KRD wpisy dotyczące długów sprzedanych (po cesji wierzytelności) oferujemy pomoc skutkującą natychmiastowym usunięciem wpisu z KRD, a tym samym odblokowaniem zdolności kredytowych czy leasingowych.

Działania nasze opierają się na przygotowaniu ugody z rozłożeniem długu na raty lub wynegocjowaniu jednorazowej spłaty zadłużenia z atrakcyjnym umorzeniem 30-70% wartości Twego długu. Sam decydujesz, jaką formę ugody preferujesz. Jedna i druga gwarantuje Ci natychmiastowe usunięcie przez wierzyciela wpisu z KRD.

Pamiętaj, że oferta ta dotyczy tylko i wyłącznie długów sprzedanych przez wierzyciela pierwotnego.

Jak rozpocząć usuwanie wpisu z KRD?

Przede wszystkim upewnij się, że Twój dług widniejący w KRD jest sprzedany. Jeśli nie wiesz, czy dług został sprzedany, wyślij swój raport z KRD do bezpłatnego sprawdzenia statusu wpisu.

Gdy masz taką pewność, możesz przystąpić do złożenia zamówienia. W tym celu musisz zamówić wizytę negocjatora w centrali Twojego wierzyciela. Koszt takiej wizyty to 150 zł i jest to opłata podlegająca pełnej gwarancji. Oznacza to, iż w przypadku niewykonania zlecenia wg ustalonych wcześniej wytycznych środki są w całość natychmiast zwracane.

Zamów wizytę negocjatora:

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@windykowani.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz drogą mailową pełnomocnictwo, które pozwoli negocjatorowi reprezentować Cię przed wierzycielem. Podpisujesz i odsyłasz ten dokument drogą mailową. Po jego otrzymaniu w ciągu 24 godzin negocjator udaje się do siedziby wierzyciela w celu negocjacji ugody skutkującej usunięciem z KRD wpisu o Twoim zadłużeniu. Samą ugodę otrzymasz na maila lub listem - w zależności od procedur wierzyciela. Podpisanie jej oznaczać będzie, że w ciągi kilku dni Twój wpis z Krajowego Rejestru Długów zostanie usunięty i nie będzie już przeszkodą w realizacji planów kredytowych.

Ile kosztuje usługa negocjacji długów?

Umorzenie części zadłużenia i spłata jednorazowa pozostałej po umorzeniu kwoty to koszt od 5 do 10 procent wartości umorzonej kwoty. Jeśli wierzyciel umorzy Ci 50% zadłużenia wynoszącego 30.000 zł to nasze wynagrodzenie wyniesie 10% od umorzonej kwoty. W tym przypadku 10% od 15.000 zł. Dzięki naszym usługom zyskasz po odliczeniu kosztów aż 13.500 zł oraz najważniejsze - usunięcie wpisu z Krajowego Rejestru Dłużników. Jeśli zdecydujesz się na opcję ratalną, to prowizja od podpisanego układu ratalnego zależna będzie od wysokości zadłużenia i wyniesie:

  • do 9999 zł - 280 zł
  • 10.000 - 19.999 zł - 370 zł
  • 20.000 - 49.999 zł - 450 zł
  • 50.000 - 99.999 zł - 640 zł
  • powyżej 100 tysięcy - 800 zł

Prowizja ta płatna jest wyłącznie za sukces. Czyli układ ratalny z taką wysokością raty, jaką ustaliłeś z nami przed wyjazdem negocjatora. Pamiętaj, że podpisanie układu ratalnego za naszym pośrednictwem oznacza zawsze usunięcie negatywnego wpisu z KRD. Dzięki niemu możesz usunąć się z KRD w kilka dni, a spłatę zadłużenia przesunąć na lata....

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...