P.R.E.S.C.O. GROUP

Firma Windykacyjna PRESCO na polskim rynku usług windykacyjnych działa od 1998 roku. Jest to jedna z najstarszych polskich firm z branży windykacji należności. Znana jest przede wszystkim z windykacji zakupionych wierzytelności konsumenckich. Wierzytelności konsumenckie to zobowiązania osób fizycznych względem przedsiębiorstw. Przykładem wierzytelności konsumenckich są długi wobec banków lub prywatnych firm pożyczkowych i dostawców usług takich jak operatorzy telekomunikacyjni, przedsiębiorstwa przewozowe czy spółdzielnie mieszkaniowe.
Oprócz działań czysto windykacyjnych firma PRESCO poprzez swoją spółkę zależną Debet Partner Sp. z o.o. zajmuje się udzielaniem pożyczek na spłatę długów. Innymi słowy osoby posiadające zobowiązania przejęte przez PRESCO mogą za pomocą pożyczki spłacić swoje długi i rozpocząć spłatę zobowiązań w postaci jednej raty.

P.R.E.S.C.O. GROUP jako jedna z nielicznych firm windykacyjnych z Polsce jest spółką giełdową. Notowana jest na warszawskiej GWP. W Warszawie również znajduje się siedziba spółki. W Pile - mieście, w którym powstało PRESCO - pozostał natomiast oddział operacyjny.

Nazwa firmy P.R.E.S.C.O. GROUP
Adres al. Jana Pawła II 15   00-828 Warszawa  
Telefon P.R.E.S.C.O. GROUP
e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona WWW www.presco.pl
Zarządzający Krzysztof Piwoński - prezes zarządu
Osoba odpowiedzialna za pracę windykatorów -
Członek Polskiego Związku Windykacji Nie

Presco Group siedziba