Ultimo windykacja

Ultimo windykacja kontaktOtrzymałeś wezwanie do zapłaty z firmy Ultimo? Możesz pozbyć się swojego długu w Ultimo na lepszych warunkach niż przypuszczasz. Wystarczy, że powierzysz negocjacje z Ultimo w ręce profesjonalistów.

Ultimo windykacja Wrocław

Twój dług trafił do Ultimo, gdyż poprzedni wierzyciel go sprzedał. Dzięki temu możesz spłacić posiadany dług w sposób niezmiernie dla siebie korzystny. Oferujemy Ci pomoc w spłacie długów w Ultimo na dwóch niezależnych od siebie zasadach. Sam wybierasz korzystniejszą dla siebie.

Dług w Ultimo spłacany z umorzeniem

Możesz pokusić się o wynegocjowanie oferty wykupu od Ultimo własnego długu. Zapłacisz wówczas tylko 20 do 50 procent jego wartości i dług przestanie istnieć. To najkorzystniejsze rozwiązanie dla osób, które posiadają środki finansowe, aby wykupić swój dług (przykład prezentowany poniżej: zadłużenie w wysokości 113.626 zł kupione dla naszego klienta za 22.868 zł)

Umorzenie długów Ultimo windykacja

W tym wariancie całość negocjacji spoczywa na Twoim pełnomocniku. Ustanawiasz go, aby w Twoim imieniu pojechał do centrali firmy Ultimo i wynegocjował dla Ciebie jak najlepsze warunki umorzenia. Pamiętaj przy tym, że nie ponosisz z tego tytułu żadnego ryzyka. Przed podpisaniem umowy sam ustalasz, jakie minimalne umorzenie Cię satysfakcjonuje. I płacisz tylko za efekty, czyli wyłącznie w sytuacji, gdy pełnomocnik wynegocjuje dla Ciebie ugodę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami lub lepszą. Nasze wynagrodzenie to zwyczajowo 10% wartości umorzonej kwoty. Płacisz je zawsze po podpisaniu ugody - nasza firma nigdy nie pobiera wynagrodzenia z góry przed wykonaniem usługi. Koszt wynajęcia pełnomocnika i jego delegacji do siedziby Ultimo to jedynie 150 zł.

Ultimo i rozłożenie zadłużenie na raty

Jeśli nie posiadasz gotówki możesz zamówić negocjacje korzystnych dla siebie rat. W wielu przypadkach z zatrzymaniem naliczania odsetek przez cały okres spłaty. Po złożeniu takiego zamówienia i dokonaniu wynajęcia pełnomocnika w ciągu 24 godzin Twój pełnomocnik stawi się w centrali Ultimo, aby rozpocząć negocjacje układu ratalnego. Jego finałem będzie przesłana do Ciebie ugoda z harmonogramem spłaty zadłużenia w Ultimo w ratach wg Twoich własnych wskazówek. Od tego momentu rozpoczniesz spłacanie swoich zobowiązań bez ryzyka zajęcia komorniczego czy powiększania zadłużenia o koszty obsługi prawnej.

Maksymalna ilość rat do wynegocjowania to 100. Wynagrodzenie naliczane jest wyłącznie po podpisaniu układu ratalnego zawierającego wskazaną przez Ciebie ilość rat.

Koszty związane z przygotowaniem układu ratalnego i ugody z Ultimo to:

 1. wynajem pełnomocnika i pokrycie kosztów delegacji 150 zł (płatne przed wyjazdem negocjatora)
 2. wynegocjowanie układu ratalnego na wskazaną ilość rat przy zadłużeniu:
  • do 9999 zł - 280 zł
  • 10.000 - 19.999 zł - 370 zł
  • 20.000 - 49.999 zł - 450 zł
  • 50.000 - 99.999 zł - 640 zł
  • powyżej 100 tysięcy - 800 zł

Masz długi w Ultimo? Jesteś ciekawy co możemy wynegocjować dla Ciebie? Wypełnij prosty formularz i zobacz jakie korzyści mamy dla Ciebie.

Zrób pierwszy krok w kierunku renegocjacji Twojego zadłużenia, napisz kontakt@windykowani.pl, a następnie zamów negocjacje i dokonaj wpłaty w wysokości 150 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Mam długi nie tylko w Ultimo

Oprócz Ultimo długi skupuje jeszcze wiele funduszy. Jeśli zatem Twoim wierzycielem jest np. KRUK możesz skorzystać z oferty dedykowanej zadłużonym w KRUKU.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...