Wynajem pełnomocnika - negocjatora

wynajem pełnomocnika - negocjatora wierzytelnościTwoja sprawa wisi na ostrzu noża? Chcą odebrać Ci mieszkanie, zlicytować samochód czy inny przedmiot leasingu?

Wynajmij pełnomocnika prawnego, który w Twoim imieniu uda się do Warszawy lub Łodzi - jeśli tam mieści się centrala Twojego wierzyciela - aby jako Twój reprezentant rozmawiać z osobami decyzyjnymi o uratowaniu Twej sytuacji.

Wiemy z doświadczenia, że nie ma skuteczniejszej metody negocjacji niż konfrontacja bezpośrednia. Żadne listy, maile czy telefony nie dadzą Ci tyle, ile jedna wizyta zawodowego negocjatora. Który już za moment może stać się Twoim pełnomocnikiem prawnym.

Wystarczy, że dokonasz zamówienia usługi:

Aby pokryć koszty delegacji pełnomocnika prawnego, zgodnie z umową dokonaj wpłaty w wysokości 1470 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...