Bezpośrednia pomoc komornika

stop komornik

Czujesz się bezradny w starciu z komornikiem, który uprzykrza Ci życie, wykorzystując do tego możliwości prawne oraz swoją pozycję? Nie wiesz, w jaki sposób bronić się przed egzekutorem? Nie wiesz nawet - gdyż nie masz jak sprawdzić - czy jego działania są w 100% zgodne z ustawą i etyką komorniczą.

Dla osób w takiej jak Ty sytuacji przygotowaliśmy unikalne w skali kraju usługę: „Pomoc komornika - konsultacje telefoniczne".

Pomoc komornika dla zadłużonych - na czym polega?

Przede wszystkim musisz sobie uświadomić, że są komornicy, chętni aby Ci pomóc. Wyjaśnić wszelkie zawiłości, dzięki swojej wiedzy i znajomości przepisów. Ale przede wszystkim dzięki wiedzy na temat słabych punktów egzekucji komorniczej. Dlatego „pomoc komornika", to usługa zdecydowanie najbardziej skuteczna z możliwych form pomocy zadłużonym z komornikiem. Człowiek z drugiej strony barykady spojrzy na Twój problem ze swojej perspektywy. Jest to usługa, która zrodziła się z potrzeb naszych klientów. Bezskutecznie szukających wiedzy na temat tego, w jaki sposób poradzić sobie z komornikiem. Bądźmy szczerzy - jest to wiedza dostępna tylko tym, którzy na co dzień mają styczność z tym zawodem. I nie znajdzie się jej w internecie.

„Pomoc komornika” realizowana jest w najbardziej przystępny i bezpośredni sposób - telefonicznie. Realizujemy ją w ciągu 48 godzin. Po prostu - zamawiasz usługę, podajesz numer telefonu i przedział godzinowy, a także tematykę rozmowy, czyli istotę swego problemu. Potem pozostaje zaczekać na zamówioną konsultacje telefoniczną i posłuchanie, w jaki sposób Twój problem rozwiązałby prawnik z kancelarii komorniczej, gdyby był w Twojej skórze i na Twoim miejscu. Oczywiście to nie wszystko - gdy Twoja sprawa wymaga stworzenia pisma do sądu czy komornika, usługa taka może być zrealizowana dla Ciebie jako kontynuacja konsultacji komorniczych. Oczywiście w formie zindywidualizowanej.

Jeśli uważasz, że istnieje skuteczniejszy sposób na komornika niż wykorzystanie wiedzy i doświadczenia, które Ci oferujemy - masz takie prawo. Nasz serwis, choć działa od 10 lat na rynku, nie poznał jeszcze innego. I wie, że siła wiedzy z takiego źródła jest ogromna. I że jest to jedyna rzecz, która pomoże w bojach z komornikami.

Pisma do komornika, skargi na komornika

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale w naszej opinii czymś co najbardziej lubią komornicy jest święty spokój. Oczywiście 99,99% dłużników zapewnia im go bezwiednie. Bo nawet jeśli piszą skargę, to wykorzystują w tym celu gotowe wzory dostępne w internecie. A tego typu wzór skargi na komornika ma zazwyczaj siłę muszki owocówki, bo nawet nie irytującego komara.

Prawdziwej mocy i prawdziwie uciążliwa jest skarga napisana przez kogoś kto zna od wewnątrz realia pracy kancelarii komorniczej. Czyli kogoś, kto wie, w jaki sposób ukłuć, aby było boleśnie i pozostawiło ślad.

komornik-konsultacje

Nie obronisz się przed komornikiem robiąc tylko i wyłącznie uniki. Musisz aktywnie przeciwdziałać. W sposób oczywiście w pełni zgodny z prawem. Skarga na komornika jest wszak całkowicie legalna. I każdy ma prawo ją napisać. Tyle tylko, że do tej pory wyłącznie wybrańcy (czytaj: mający dostęp do wiedzy komornika) mogli z tego prawa skutecznie skorzystać. Reszta mogła zadowolić się skargami o sile rażenia kapiszona.

Teraz możliwość prawdziwiej obrony przed komornikiem ma każdy polski zadłużony. Za jedyne 149 zł.

Pomoc zadłużonym z komornikiem - jak zamówić?

Zamówienie konsultacji telefonicznych dla zadłużonych z komornikiem odbywa się poprzez poniższy przycisk do zamawiania usługi:

Kliknij i zamów konsultacje w sprawie egzekucji komorniczej

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po zamówieniu kontaktujemy się z Tobą na podany w zamówieniu adres e-mail i ustalamy szczegóły konsultacji. Najważniejsze zasady, które warto znać przed zamówieniem usługi:

  • konsultacje odbywają się wyłącznie drogą telefoniczną,
  • czas trwania konsultacji to 30 minut,
  • gwarantujemy realizację w przeciągu 48 godzin roboczych od zamówienia,
  • zakup usługi uprawnia do jednorazowych konsultacji,
  • prawnik udziela informacji wyłącznie w tematach, które nie naruszają powszechnie obowiązującego prawa.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...