Konto bankowe i karta płatnicza z komornikiem

Karta VIABUY - rewolucja w finansach osób z zajęciem komorniczym

viabuy
Ocena:
( 71 Votes )
Dla osób z komornikiem TAK
Wiek: od 18 lat
Indywidualny rachunek bankowy TAK
Karta płatnicza TAK
Zabezpieczenie przed komornikiem 100%
Możliwość wypłaty wynagrodzenia TAK
Płatność w sklepach i internecie TAK
Płatności rachunków TAK
Czas oczekiwania na kartę ok. 3 dni od zamówienia
 

Karta i konto w jednym - bezpieczne od komorników

Osoby z problemami komorniczymi do tej pory nie mogły liczyć na produkty stworzone z myślą o nich. Do teraz. Przedstawiamy kartę dla osób z komornikiem, która pozwoli cieszyć się swobodą finansową bez ryzyka zajęcia konta przez komornika.

Jest to karta VIABUY Prepaid MasterCard z indywidualnym numerem konta. Operatorem nie jest jakikolwiek bank, a firma Mastercard. Oznacza to, że dzięki karcie VIABUY możesz cieszyć się swobodą konta i karty w jednym bez ryzyka zajęcia komorniczego.
Otrzymujesz to, czego potrzebuje każdy mający komornika: bezpieczeństwa swoich pieniędzy!


Jak działa karta i konto w jednym?

Zamawiając kartę Viabuy otrzymujesz kartę płatniczą posiadającą indywidualny rachunek bankowy. Od tej pory możesz posługiwać się nim jako swoim numerem konta bankowego. Środki wpłacane na ten rachunek stanowić będą saldo karty. Z pominięciem instytucji, do których komornik ma wgląd: polskich banków.

Dzięki temu możesz mieć dostęp do swoich pieniędzy w każdej chwili. Karta pozwala na wypłacanie z bankomatu, płatności w sklepie czy internecie oraz płacenie rachunków.

Dlaczego komornik nie może zająć tej karty?

Karta nie jest kontem bankowym. To po pierwsze. Po drugie karta jest całkowicie anonimowa. Nie jest powiązana z żadnym właścicielem. To gwarancja bezpieczeństwa dla osób, które cenią sobie anonimowe transakcje. W tym dla osób z komornikiem.

Czy Viabuy sprawdza BIK i KRD?

Oczywiście nie. Karta Viabuy nie jest kartą kredytową, dlatego wystawca karty nie udziela Ci pożyczki. Karta Viabuy jest kartą przedpłaconą, czyli możesz zapłacić nią tylko tyle, ile znajduje się na koncie karty. To rodzaj elektronicznej portmonetki. Gdy pieniądze w elektronicznym portfelu się skończą, wówczas płacenie stanie się niemożliwe. Aż do kolejnego napełnienia portfela (karty Viabuy)

Czy Viabuy jest bezpieczną kartą?

Wystarczy spojrzeć na znaczek znajdujący się na karcie. MasterCard to gwarancja bezpieczeństwa na całym świecie. Karta działa w tym samym systemie, co wszystkie karty bankowe firmowane przez Mastercard. Z tą różnicą (dla Ciebie istotną) że nie jest powiązania z jakimkolwiek bankiem.

Zalety karty Viabuy

Najważniejszą zaletą jest anonimowość. Karta nie jest powiązana z jakimkolwiek właścicielem i bankiem. Użytkownik karty pozostaje anonimowy. Również dla komornika, który prowadząc egzekucje w stosunku do osoby użytkującej kartę VIABUY Prepaid MasterCard nie ma możliwości dokonania blokady środków na jej karcie.

Nic o niej bowiem nie wie i nie ma możliwości uzyskania takiej wiedzy. Bezpieczna i anonimowa VIABUY Prepaid MasterCard to nowoczesna odpowiedź na działania komorników w postaci blokady kont bankowych.

Jak przebiega proces zamawiania karty VIABUY Prepaid MasterCard?

Cały proces zamawiania karty przedstawia się następująco:

  1. Kliknij w link do zamówienia poniżej,
  2. ZAMAWIAM KARTĘ
  3. Podaj swoje dane oraz dane do wysyłki
  4. Zweryfikuj dane adresowe do wysyłki
  5. Odbierz kartę i ciesz się wolnością

Opinia o karcie Viabuy

Karty przedpłacone, jako prosty sposób na uniknięcie ryzyka związanego z komornikiem, są niezwykle popularne. Pozwalają na swobodę zarządzania swoimi pieniędzmi, płacenie rachunków i dokonywanie transakcji internetowych. Przede wszystkim pozwalają na używanie nr rachunku bankowego z gwarancją, że tego rachunku nigdy nie znajdzie i nie zajmie komornik.

Choć użytkowanie katy Viabuy jest płatne, to kwota 375 zł za trzy lata użytkowania karty (125 zł za rok) jest niczym w porównaniu ze szkodami, jakie może wyrządzić przypadkowe zajęcie konta bankowego w dniu wpływu wynagrodzenia.

Oczywiście osoby mające komornika mogą przejść na system rozliczeniowy gotówkowy. Mogą, ale wówczas świadomie alienują się całkowicie ze świata pieniądza elektronicznego. Bez którego nie sposób wyobrazić sobie życia. Co więcej - większość firm nie wypłaca wynagrodzenia w gotówce. A brak konta, którego nie zajmie komornik jest igraniem z losem.
Dlatego 125 zł rocznie za kartę dającą gwarancję bezpieczeństwa od zajęcia konta i pieniędzy na nim nie jest kwotą wygórowaną. To nieco ponad 10 zł miesięcznie. Czyli tyle, ile kosztuje przeciętne konto bankowe.

Konto bankowe, które uparty komornik może znaleźć, nawet jeśli nie znajduje się ono w systemie OGNIVO.

Koszty i opłaty:

opłaty za kartę VIABUY

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...