Pomoc osobom zadłużonym z komornikiem

Jeśli w Twoim życiu pojawił się komornik i nie jest to z jego strony wizyta na chwilę, pomyśleć powinieneś o pomocy dla osób zadłużonych z komornikiem. Egzekucja komornicza zmienia wiele w życiu człowieka, który poprzez splot niekorzystnych okoliczności wpadł w tarapaty.

Ale nie oznacza to wcale, że musi on biernie przyglądać się, jak działania komornika determinują jego życie. Wręcz przeciwnie! Egzekucja komornicza to nie wyrok, tylko sygnał do tego, że czas najwyższy dokonać istotnych zmian. Które - zastosowane odpowiednio - doprowadzą do tego, iż zadłużony szybko i skutecznie pozbędzie się ze swojego życia komornika.

Fotolia 51747717 Subscription Monthly M Pomoc zadłużonym z komornikiem

Zadajesz sobie pytanie: w jaki sposób mogę pozbyć się komornika? Przecież on jest częścią machiny, która mnie przytłoczyła i zrobiła ze mnie kłębek zadłużonych nerwów. Jak więc ja, ofiara w chwili obecnej bojąca się każdego telefonu i ruchu pod drzwiami miałabym oprzeć się komornikowi?

Samodzielnie raczej nie zrobisz tego. Wiemy o tym, gdyż osoby, które przegrały walkę z pętlą kredytową z reguły czują się bezsilne i bezbronne. Zastraszone i zaszczute. Niezdolne do jakiejkolwiek walki, której zresztą nie są sobie w stanie wyobrazić.

Na szczęście w takich chwilach mogą liczyć na pomoc. Pomoc zadłużonym z komornikiem. Pomoc bezpośrednią, realizowaną nie telefonicznie, mailowo - ale przez "żywego" opiekuna - pełnomocnika prawnego.

Na czym polega pomoc zadłużonym z komornikiem?

Analiza sytuacji osoby zadłużonej i znalezienie rozwiązania pozwalającego na obejście komornika - tak jednym zdaniem określić można to, w jaki sposób pomagamy rozwiązać problem komornika. Znalezienie optymalnego rozwiązania wymaga rzecz jasna olbrzymiego doświadczenia oraz wiedzy z wielu dziedzin. Finansów, ekonomii, prawa, a nawet psychologii. Nie zdziwisz się zatem, gdy to, co dla Ciebie - jako laika - wydawało się nierealne, po konsultacjach oddłużeniowych wyda się proste. I w ciągu kilkunastu dni pozbędziesz się ze swojego życia komornika.

Umorzenie egzekucji komorniczej - wierzyciel staje się przyjazny

Jeśli zdecydujesz się działać, zamiast jak większość zadłużonych zamienić się w ofiarę własnych błędów, bardzo szybko poczujesz pozytywne zmiany. Przede wszystkim w stosunku do siebie swoich wierzycieli - do niedawna postrzeganych jak oprawcy. Pomyśl - przecież umorzenie przez komornika egzekucji to dla nich jasny i czytelny przekaz, że stracili właśnie kontrolę nad Tobą. Czym teraz będą Cię straszyć, skoro okazało się, ze potrafisz poradzić sobie z komornikiem? Jeśli wytrącisz swoim wierzycielom z ręki jedyny oręż, jaki posiadają, okażą się oni całkowicie bezbronni. I całkowicie zmienią stosunek do Ciebie. Z prawie oprawcy (przypomnij sobie, jak rozmawiali z Tobą windykatorzy) staną się nagle mili, przyjacielscy i ugodowi. Zacznie bowiem do nich docierać, że nie groźby i straszenie Cię, a współpraca i ugoda mogą pozwolić na odzyskanie pieniędzy.

Stanie się to, czego doświadczają nieliczni dłużnicy - kat zamieni się w przyjaciela. Który nie narzuca warunków z pozycji siły - a proponuje. Który nie straszy, a  prosi. Który zaczyna zachęcać do spłaty profitami, a nie groźbami. Dla którego zdanie dłużnika nagle zaczyna być ważne.

Jeśli jesteś na pierwszym etapie i wierzyciel narzucił Ci relacje kat - ofiara wiedz, że możesz je szybko zmienić. Wystarczy zablokowanie egzekucji komorniczej, które jednakże zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Jak wygląda pomoc zadłużonym z komornikiem?

Twoim pierwszym i tak naprawdę jedynym krokiem jest zamówienie konsultacji oddłużeniowych. Dokonujesz tego całkowicie online, klikając na zielony przycisk Płacę teraz z Payu obok nazwy regionu, jaka Cię interesuje. Po dokonaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu i godziny odbycia konsultacji. Z reguły wyborem klientów jest zaproszenie specjalisty do siebie, jednakże w przypadku braku takiej chęci możemy zaprosić Cię też do jednego z naszych punktów obsługi klienta. W trakcie konsultacji dowiesz się o realnych możliwościach zablokowania egzekucji komorniczej, ugody z wierzycielami czy też umorzenia części zadłużenia. Konsultacje obliczone są na 4 godziny zegarowe. Przez cały ten czas nasz specjalista w oparciu o Twoje uwarunkowania zawodowe, rodzinne i mieszkaniowe będzie omawiał rozwiązania pozwalające na zablokowanie trwającej egzekucji, ugodę z wierzycielami czy warunki uzyskania dużego umorzenia swoich długów.

Pomoc zadłużonym - zamawianie pomocy

Nie namawiamy Cię na siłę do skorzystania z oferty. Są osoby, które nie wierzą, że ktoś może im pomóc. Wolą żyć osaczone przez wierzycieli i komorników, oddając im każdą zarobioną złotówkę. Jeśli należysz do takich osób, które zamiast zainwestować w swoją przyszłość wolą zapłacić kolejne przedłużenie chwilówki, po prostu nie kontaktuj się z nami w tej sprawie. Nie pisz, że chciałbyś, ale nie ufasz. Twoja sprawa - pomagamy tylko tym, którzy świadomie chcą skończyć z życiem zaszczutego dłużnika egzystującego jak niewolnik swoich wierzycieli. Drżącego na dźwięk każdego telefonu i dzwonka do drzwi.

Jeśli jesteś zdecydowany i świadomy usługi - wybierz swój rejon i dokonaj rezerwacji. Po odnotowaniu jej w systemie skontaktujemy się w przeciągu zaledwie kilku godzin, aby ustalić szczegóły wysłania do Ciebie specjalisty.

Wrocław - 870 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Oferta realizowana we Wrocławiu, ale skierowana dla mieszkańców całego kraju. Konsultacje oddłużeniowe we Wrocławiu kosztują tylko 650 zł, realizowane są 7 dni w tygodniu w biurze z bardzo dobrym dojazdem z całego kraju i bezpłatnym parkingiem. Gwarantowana dyskrecja, anonimowość i atmosfera służąca szukaniu rozwiązań wyjścia z pętli długów w sposób najmniej bolesny, a najbardziej skuteczny. Czas oczekiwania na konsultacje wynosi 3-7 dni od zamówienia usługi, którego dokonuje się klikając w przycisk powyżej


Dolny Śląsk, Opolszczyzna, Górny Śląsk i Zagłębie - 870 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Oferta dla mieszkańców tych rejonów z bezpośrednim dojazdem pełnomocnika do Waszego domu. Dodatkowo Katowice oraz Kraków stanowią miejsce konsultacji dla osób mieszkających w województwie podkarpackim oraz części województw małopolskiego i świętokrzyskiego, w których nie prowadzimy obsługi bezpośredniej (domowej). Osoby z miejscowości leżących poza granicą naszego obszaru działania mogą skorzystać z konsultacji w mieście Katowice lub Kraków po wcześniejszym umówieniu.


Wielkopolska, Ziemia Lubuska, Małopolska - 990 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Jeśli mieszkasz w wymienionych rejonach - zapraszamy do zamówienia konsultacji tutaj. Rezerwując konsultacje otrzymujesz gwarancję przyjazdu na spotkanie do Twego domu naszego specjalisty w wybranym przez siebie terminie. Dodatkowo Poznań jest bazą spotkań dla mieszkańców województw, do których nie docieramy bezpośrednio. W centrum Poznania, zaledwie kilkaset metrów od dworca PKP i PKS, posiadamy bazę pozwalającą na odbycie konsultacji w komfortowych warunkach: w ciszy, spokoju oraz co najważniejsze - warunkach intymności niezbędnej do omówienia spraw tak delikatnych jak kłopoty finansowe i ich otoczka. Do Poznania zapraszamy mieszkańców północnej Polski z województw północnych, dla których dojazd do stolicy Wielkopolski nie jest kłopotem.


Województwo łódzkie i mazowieckie - 1270 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Centralna Polska, czyli Łódź i Warszawa (oraz wszystkie miasta województw mazowieckiego i łódzkiego) może zarezerwować konsultacje właśnie w tym miejscu. Dodatkowo Łódź i Warszawa to dla nas miejsce spotkań z osobami mieszkającymi na wschodzie oraz północy kraju. W jednym i drugim mieście (do wyboru) nasz specjalista przyjmie Państwa w lokalu oferującym idealne warunki do odbycia rozmów o tak trudnym charakterze. Miejsca spotkań to ścisłe centrum obu miast, pozwalające na szybki i komfortowy dojazd z dworców.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...