Oddłużanie

mam-dlugi-pomocy

Oddłużanie - proces polegający na redukcji posiadanego zadłużenia. Najczęściej realizowany w oparciu o długoterminowy plan oddłużeniowy uwzględniający rodzaj i wielkość zadłużenia oraz możliwości ekonomiczne osoby zadłużonej.

Chcesz wyjść z długów, także dużych i komorniczych?

Czy istnieje rozwiązanie Twoich problemów z długami? Prawdopodobnie tak, ale Ty nie jesteś w stanie go dostrzec. Znalezienie skutecznego rozwiązania wymaga bowiem specjalistycznej wiedzy i bardzo dużego doświadczenia.

Za moment otrzymasz szansę dostępu do unikalnej wiedzy specjalisty* w niespotykanie nigdzie cenie. Nie będziesz mógł już powiedzieć, ze nie stać Cię na rozpoczęcie oddłużania.

Analiza zadłużenia odpowiada na najważniejsze dla Ciebie pytanie: co w Twojej sytuajci zrobiłby specjalista, który o oddłużaniu wie wszystko? Jak poradziłby sobie w Twojej sytuacji i co radzi Tobie?

Zamów analizę i zaczekaj, do 24 godzin otrzymasz odpowiedź eksperta. Z okazji 10-lecia serwisu otrzymasz dodatkowy prezent:  Poradnik Antywindykacyjny o wartości 24.97 zł

Zamów teraz analizę Twojego zadłużenia. Koszt to jedyne 57 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Analiza zadłużenia i plan wyjścia z długów

Prosimy pamiętać, że pomimo, iż możemy zaoferować unikalny produkt w niespotykanie niskiej cenie, to jest to produkt, którego jakości możesz być pewny/a.

Gwarantujemy zatem, ze analiza nie będzie krótsza niż 10 stron A4.

W przypadku braku możliwości jej wykonania w stopniu i jakości gwarantowanej - zwracamy wpłacone pieniądze. Nie wykonujemy analiz na siłę, a wyłącznie wówczas, gdy przedstawiona sytuacja pozwala na skuteczne przygotowanie planu oddłużania.

Jak działa usługa analizy?

Aby zamówić analizę kliknij w banner i opłać usługę:

Zamów teraz analizę Twojego zadłużenia. Koszt to jedyne 57 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po dokonaniu zamówienia drogą mailową otrzymasz formularz na temat swojego zadłużenia. Wypełnisz go na naszej stronie. Po wypełnieniu specjalista* przygotuje dla Ciebie analizę.

Oddłużanie w postaci analizy - kto za tym stoi?

*unikalność analizy polega na przygotowaniu jej przez doświadczonego posiadacza bezcennej dla dłużnika wiedzy, specjalisty z ponad 20-letnim stażem w bankowości, windykacji i funduszach kupujących długi. Podzieli się on z Tobą wyjątkową wiedzą praktyczną, a nie książkowymi teoriami. Wiedzą nieosiągalną dla dłużników szukających sposobu na oddłużenie się w internecie. Aby analiza była zawsze kompletna, jest ona w zależności od potrzeby i sytuacji tworzona przy udziale zespołu wsparcia w osobach adwokata, radcy prawnego, specjalisty prawa pracy i byłego komornika sądowego.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...