Konsultacje bezpośrednie

Wroclaw on a map stock photo 7112577 - iStock 2015-05-17 11-54-51 Konsultacje bezpośrednie - unikalna oferta pozwalająca na omówienie swoich problemów z jednym z naszych specjalistów, w przyszłości pełnomocnikiem prawnym osoby potrzebującej pomocy. Konsultacje bezpośrednie to dla osób szukających pomocy w wyjściu z długów niepowtarzalna szansa na stworzenie planu pozwalającego uniknąć błędów, które setki tysięcy osób bez wsparcia doprowadziły do sytuacji bycia na krawędzi bankructwa.

W czasie spotkania zostanie dogłębnie omówiona Państwa aktualna sytuacja finansowa oraz zostaną przedstawione propozycje rozwiązania jej w sposób dla Państwa najlepszy. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi (zatrudniamy specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, znających realia Państwa problemu od "drugiej strony", czyli od strony wierzyciela czy firmy windykacyjnej - dlatego ich działanie jest tak skuteczne)

Nasi specjaliści do wyszukiwania skutecznych rozwiązań wykorzystują swoją znajomość niuansów bankowości, prawa bankowego, cywilnego, karnego i ustawy o komornikach - a szczególnie luk prawnych, których wykorzystanie uruchamia możliwości niedostępne przeciętnemu zadłużonemu. Oczywistym jest, że tego typu wiedza może być przekazana wyłącznie w formie osobistej.
Specjalista, który prowadzi spotkanie, staje się od razu pełnomocnikiem prawnym - wszystkie dokumenty niezbędne do tego podpisywane są w trakcie spotkania.
Opłata za pełnomocnictwa zawarta jest w kosztach spotkania.
Oznacza to, że już następnego dnia może rozpocząć wdrażanie planu, który podczas spotkania wybrany został za najlepszy.

W ramach czterogodzinnej konsultacji otrzymają Państwo:

  • indywidualną analizę stanu swojego zadłużenia
  • możliwość zadawania niezliczonej ilości pytań dotyczących sposobu działania windykacji bankowej, zewnętrznej czy też komorników
  • propozycje realnego wyjścia ze swoich problemów finansowych (model wychodzenia z długów zostanie opracowany w oparciu o Państwa sytuację rodzinną, zawodową, oczekiwania i możliwości)
  • pakiet pełnomocnictw (bezpłatne w ramach zlecenia)

Koszt spotkania i konsultacji w wymiarze 4 godzin zegarowych wynosi 600 zł brutto plus koszty delegacji specjalisty z miejsca delegowania do miejsca wskazanego przez Państwa.

W województwach śląskim, opolskim, dolnośląskim, lubuskim, wielkopolskim, łódzkim oraz mazowieckim obsługujemy wszystkie miejscowości z dojazdem do domu klienta w cenie usługi.

Aby dokonać zamówienia prosimy o kontakt mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dokonanie rezerwacji z wykorzystaniem zakupu na stronie kliknąwszy jeden z zielonych klawiszy Płacę teraz z Payu w zależności od województwa.

Uwaga: ze względu na fakt, iż wielu zadłużonych oczekujących realnej pomocy nie dysponuje określoną ilością czasu w dni powszednie, spotkania organizowane są również w weekendy (w tym niedziele)

Z racji spotkań weekendowych i w dni wolne od pracy nie przewiduje się żadnych dopłat do cen obowiązujących.

Przykładowe ceny konsultacji w zależności od lokalizacji (opcja Płacę teraz z Payu umożliwia dokonanie rezerwacji konsultacji w wybranej okolicy):

Katowice, Wrocław, Opole - 650 zł

Katowice oraz Kraków stanowią miejsce konsultacji dla osób mieszkających w województwie podkarpackim oraz części województw małopolskiego i świętokrzyskiego, w których nie prowadzimy obsługi bezpośredniej (domowej). Osoby z miejscowości leżących poza granicą naszego obszaru działania mogą skorzystać z konsultacji w mieście Katowice lub Kraków po wcześniejszym umówieniu.

Kraków, Zielona Góra, Kielce, Poznań - 790 zł

Miasto Poznań jest bazą spotkań dla mieszkańców województw, do których nie docieramy bezpośrednio. W centrum Poznania, zaledwie kilkaset metrów od dworca PKP i PKS, posiadamy bazę pozwalającą na odbycie konsultacji w komfortowych warunkach: w ciszy, spokoju oraz co najważniejsze - warunkach intymności niezbędnej do omówienia spraw tak delikatnych jak kłopoty finansowe i ich otoczka. Do Poznania zapraszamy mieszkańców północnej Polski z województw północnych, dla których dojazd do stolicy Wielkopolski nie jest kłopotem.

Łódź, Warszawa - 890 zł

Centralna Polska, czyli Łódź i Warszawa, to dla nas miejsce spotkań z osobami mieszkającymi na wschodzie oraz północy kraju. W jednym i drugim mieście (do wyboru) nasz specjalista przyjmie Państwa w lokalu oferującym idealne warunki do odbycia rozmów o tak trudnym charakterze. Miejsca spotkań to ścisłe centrum obu miast, pozwalające na szybki i komfortowy dojazd z dworców.

O możliwość spotkania w danym miejscu prosimy pytać drogą mailową.

Opłata za zamówione konsultacje bezpośrednie uiszczana jest najpóźniej na 24 godziny przed terminem spotkania. Daje nam to gwarancję rezerwacji terminu i eliminuje zlecenia niepoważne oraz ryzyko odwołania spotkania w sytuacji, gdy specjalista jest już w drodze na umówione spotkanie. Jeśli konieczność dokonania opłaty za usługę z góry jest dla Państwa z jakiegoś powodu nieakceptowalna, szanujemy to i zapraszamy do skorzystania z usług innej firmy oferującej inne warunki w zakresie analogicznej usługi.

Konsultacje dla windykowanych - wywiad

Oferta konsultacji bezpośrednich dla osób w pętli kredytowej to jedna z flagowych usług serwisu Windykowani.pl

katowicePrzedstawiamy krótki wywiad z naszym Specjalistą ds. Oddłużania, który prowadzi spotkania bezpośrednie na terenie Pomorza Zachodniego - Aleksandrem Wojneckim.