Kredyt oddłużeniowy

Czy zastanawiałeś się dlaczego Kredyt Konsolidacyjny to idealne rozwiązanie dla osób, które tracą płynność finansową i zaczynają mieć kłopoty ze spłatą rat swoich licznych kredytów rozproszonych po różnych instytucjach finansowych? Dlaczego jest osiągalny również dla osób z niską zdolnością kredytową? TAK, ponieważ Kredyt Konsolidacyjny to jedna rata płacona jednemu bankowi - znacznie niższa niż suma rat spłacanych wcześniej. 

 

przyznawalność kredytu oddłużeniowego

Kredytem Konsolidacyjnym spłacisz wszystkie swoje zobowiązania, kredyty i pożyczki.

Dysponując odpowiednio dużym zabezpieczeniem możesz otrzymać również dodatkową gotówkę do ręki.

Wyjątkowa przyznawalność kredytu.

Jeżeli spełniasz podstawowe kryteria czyli:

  • masz zdolność do spłaty raty kredytu oddłużeniowego,
  • posiadasz nieruchomość o odpowiedniej wartości w stosunku do kwoty kredytu,
  • posiadasz raport BIK i analiza Twojego raportu BIK wskazuje, że nie posiadasz w swej historii opóźnień większych niż 90 dni (lub posiadasz, ale są one możliwe do usunięcia)
  • jesteś z nami szczery i nie ukrywasz żadnych faktów ze swojej sytuacji finansowej...

… to jeśli się zgodzisz - dołączysz do 95% klientów w takiej sytuacji, którzy już uzyskali kredyt.

 

Specyfika Kredytów Konsolidacyjnych (Oddłużeniowych)

Za przygotowanie dla Ciebie specjalnych ofert kredytowych odpowiadają nasi Autoryzowani Partnerzy na terenie całego kraju.

Zapewne istotny dla Ciebie będzie fakt, że wszystkie oferowane przez naszych partnerów kredyty konsolidacyjne są produktami wyłącznie bankowymi. 

Składając wniosek nie wydasz ani złotówki na opłaty wstępne, gdyż nasi Autoryzowani Partnerzy ściśle  przestrzegają  tej reguły. 

Warunkiem ubiegania się o kredyt konsolidacyjny jest posiadanie zabezpieczenia hipotecznego kredytu (hipoteka własna, użyczona).

Dochody do zdolności kredytowej możesz łączyć z kilku źródeł (kredytobiorca + dzieci + rodzice + znajomi) w dowolnej konfiguracji.

Wypełnienie wniosku na naszej stronie służy jedynie przyspieszeniu procedury kredytowej i  przygotowaniu oferty w oparciu o dane zawarte we wniosku

Masz gwarancję, iż nikt z naszych Autoryzowanych Partnerów nie złoży w Twoim imieniu żadnego wniosku kredytowego bez Twojej wyraźnej zgody i aprobaty.

Zła historia kredytowa nie musi stanowić przeszkody w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego - to jeden z plusów tego specyficznego produktu. Ocenę wpływu Twej historii kredytowej BIK na zdolność kredytową pozostaw specjalistom - jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć swój raport BIK.

Zainwestuj 5 min i wypełnij wniosek już teraz. 

Wypełnij formularz

UWAGA!!! Zgodnie z opisem usługi do rozpatrzenia trafiają wyłącznie wnioski z załączonymi raportami BIK, które umożliwiają wykonanie analizy historii kredytowej. Nie wiesz, jak zamówić analizę? Zobacz tutaj.