Czyszczenie BIK Wrocław - Biuro

czyszczenie BIK Wrocław

Wiemy doskonale, że wielu osobom podpisywanie umów online kojarzy się z dużym ryzykiem i zagrożeniem. Jeśli zatem chciałbyś powierzyć naszej firmie usługę czyszczenia BIK, a boisz się robić tego przez internet - dla swojego komfortu i poczucia bezpieczeństwa umowę podpisać możesz również w naszym biurze.

Czyszczenie BIK Wrocław

W celu podpisania umowy zapraszamy Cię do naszego biura mieszczącego się we Wrocławiu tuż obok Galerii Magnolia Park przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Konieczne jest wcześniejsze umówienia spotkania drogą mailową - adres do tego celu to Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W biurze odbywają się bowiem konsultacje związane z czyszczeniem BIK (o których przeczytasz poniżej), dlatego naszych gości zapraszamy wyłącznie na ustalone wcześniej godziny. Klienci odbywający konsultacje muszą mieć bowiem zachowany komfort intymności podczas omawiania swojej historii kredytowej.

Sprawdzanie BIK

Ponieważ wielu o to pyta, dlatego pragniemy poinformować, iż nie oferujemy możliwości generowania raportów BIK w naszym biurze. Nie mamy możliwości sprawdzenia BIK na życzenie, gdyż możliwości takie posiadają tylko nieliczne banki. Najpełniejszy raport BIK oferuje Bank PKO BP (wraz z Inteligo), w którym można zamówić swój indywidualny raport w wersji Profil Kredytowy Plus dosłownie jednym kliknięciem. Jak pobrać raport BIK opisaliśmy ze szczegółami w tym miejscu.

Konsultacje i analiza raportu BIK

W naszym wrocławskim oddziale firmy oferujemy możliwość; konsultacji osobistych z analitykiem BIK. W czasie trwającego 60 minut spotkania specjalista

  • odczyta Twój raport BIK,
  • sprawdzi i wskaże wpisy powodujące obniżenie scoringu,
  • wychwyci inne błędy popełniane przez Ciebie,
  • wyceni usługę czyszczenia BIK,
  • stworzy indywidualny plan odbudowy scoringu BIK,
  • oceni zdolność kredytową i możliwość jej poprawy.

Konsultacje odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach 9-19. Koszt konsultacji to 290 zł - płatne w momencie zamówienia. Zamówienie konsultacji możliwe jest za pomocą wygodnej formy online:

Aby umówić termin spotkania i zamówić analizę w naszym biurze napisz: bik@windykowani.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 470 zł (przelew błyskawiczny) klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Jak dojechać do biura?

Dojazd do naszego biura jest niezwykle prosty. Ze względu na lokalizację tuż obok CH Magnolia Park można skorzystać z komunikacji miejskiej i dojechać tramwajami z każdego zakątka Wrocławia. Przystanek nosi nazwę Niedźwiedzia, zatrzymujące się tam tramwaje to 3, 10, 20, 31, 32, 33. Odległość biura od przystanku to 300 metrów.

Dojazd pociągiem jest równie prosty. Wystarczy wysiąść na stacji Wrocław Mikołajów, na której zatrzymują się wszystkie pociągi podmiejskie i dalekobieżne klasy TLK, IC i EIC, a następnie dojść do biura spacerem zajmującym ok. 5 minut.

Przestronny (na 3000 pojazdów) i bezpłatny parking tuż obok biura pozwala na komfortowy i co najważniejsze - płynny - przyjazd do nas samochodem. Z autostrady i miejskiej obwodnicy dojedziesz w ciągu zaledwie kilku minut, a za względu na jej dużą przepustowość i 4 pasy nie utkniesz w korkach nawet w godzinach szczytu.

Czyszczenie BIK biuro we Wrocławiu

Czyszczenie BIK Wrocław - widok na ulicę Legnicką. Nasze biuro widoczne jest po lewej stronie.

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...