Czy istnieje bezkonkurencyjna oferta?

Alior Bank już raz pokazał, że potrafi walczyć o klienta ofertą. Tym razem dzieje się to za sprawą internetowego oddziału tej firmy, a raczej odrębnego banku internetowego. Mowa o Alior Sync - przyjrzyjmy się zatem temu bankowi i jego niecodziennej ofercie i nie bójmy się skorzystać - przecież to nic nie kosztuje.

Już proces zakładania konta w tym Banku zapowiada, że nie będziemy mieli do czynienia ze zwykłym Bankiem. Zapomnijmy o papierach, kurierach i papierowych umowach. Wypełniam wniosek, dokonuje weryfikacji poprzez drobny przelew z innego banku i oto jestem właścicielem konta w Alior Sync.

Dla wielu z Was podstawowym kryterium będzie kryterium kosztów obsługi konta. Konto jest całkowicie bezpłatne, bez obwarowań, kruczków czy gwiazdek. Po prostu bezpłatne. Bezpłatne otwarcie, prowadzenie, przelewy (uwaga, także europejskie)  i karta MasterCard paypass. To nie wszystko - darmowe wypłaty w całej Polsce, a nawet darmowe wpłaty we wpłatomatach Euronet-u. A jeśli kupujesz taniej produkty przez internet to płacąc za tą transakcję przelewem otrzymasz zwrot 5% zapłaconej kwoty. Czasem każdemu zdarza się, że chciałby aby przelew został wykonany wyjątkowo szybko - w Alior Sync możesz wykonać za darmo 10 przelewów błyskawicznych (pieniądze są przelewane nawet w ciągu kilku minut). 

Alior Sync jest bankiem internetowym, ale maksymalnie ułatwiono kontakt klienta z Bankiem. Możemy, co już znamy z innych Banków, skorzystać z chat-a, ale również porozmawiać jak przez Skype-a. Ktoś kto przyzwyczajony jest do obsługi "twarzą w twarz" może natomiast zaprosić konsultanta bankowego do swojego domu - oczywiście także w nowoczesnej formie, czyli możemy wykonać videorozmowę z konsultantem tego Banku. To naprawdę przyjemne rozwiązanie.

Do konta otrzymać można:

1. wypukłą kartę Debit MasterCard® PayPass™,

 Alior Sync karta
2. naklejkę do płatności zbliżeniowych,

obie oczywiście bezpłatnie.

Przyjrzyjmy się jeszcze systemowi transakcyjnemu. Wszystko zaprojektowane przejrzyście i estetycznie, przy większości operacji jesteśmy prowadzeni "krok po kroku" i nie mamy wątpliwości jaką czynność aktualnie wykonujemy. 

Bez zbędnych formalności możemy otwierać dodatkowe konta oszczędnościowe oraz tzw. skarbonki. 

I tutaj jedyna chyba wada - nie można obejrzeć tego sysytemu w wersji "demo" - więc albo możecie uwierzyć mi na słowo, albo spróbować założyć tam konto - przecież to całkowicie (moje ulubione słowo w tym artykule) BEZPŁATNE.

Jeśli zainteresowała Cię oferta tego banku załóż konto w Alior Sync już teraz

Podsumowując, od razu widać, że mamy tu do czynienia z dzieckiem tego stacjonarnego Aliora-a. Według mnie to rozciągnięcie oferty na świat wirtualny wyszło im znakomicie, oddzial internetowy trzyma poziom swojej matki, kto korzystał z punktów naziemnych już wie czego się spodziewać. Na prawdę gorąco polecam.   

 

Koszty Wersja demontracyjna

Prowadzenie konta - 0 zł

Wydanie karty – 0 zł

Miesięczna opłata za kartę – 0 zł

10 przelewów internetowych – 0 zł

2 wypłaty z bankomatu – 0 zł

KOSZT: 0 zł

niestety niedostępna 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama