Jak sprawdzić się w BIK?

raport_bik_online

Jeśli

  • Nagle odcięto Ci dostęp do kredytów
  • Powiedziano Ci, że masz kłopot z BIK
  • Obawiasz się, że możesz mieć zapomniane długi
  • Chcesz sprawdzić, jak widzą Cię banki

rozwiązaniem jest raport z BIK*

Załóż konto w BIK - nie, nie tędy droga

Rozwiązanie wydawać się może, że najprostsze. Zakładasz konto na www.bik.pl i pobierasz indywidualny Raport BIK

*Prawidłowe odczytanie raportu BIK pozwoli na szybkie działania w celu odzyskania / poprawy zdolności kredytowej. Podstawą jest fachowa analiza raportu BIK

Kliknij, aby założyć konto i móc pobrać swój osobisty i indywidualny Raport BIK

Problem w tym, że ten raport od grudnia 2017 jest dla Ciebie praktycznie nieprzydatny. BIK ukrył bardzo dużo istotnych informacji, niestety - tych najważniejszych. Zamiast pozornie mało czytelnych danych liczbowych (z których analitycy tworzą dla Ciebie interpretację tego, jak widzą Cię banki) otrzymasz kolorowe tabelki i graficzne znaczki. Innymi słowy: raport z BIK zamienił się z akademickiego skryptu w broszurkę dla dla młodszych klas. Nie polecamy, gdyż to dla wielu zmarnowane pieniądze.

Zamów Raport BIK w PKO BP

Jeśli chcesz otrzymać pełny i przede wszystkim pełnowartościowy raport BIK musisz skierować się do banku PKO BP. Jest to jedyne w tej chwili źródło pozyskania raportu BIK zgodnego z Twoimi potrzebami. Raportu, z którego dowiesz się, co w BIK należy poprawić i gdzie szukać przyczyn destabilizacji wiarygodności finansowej.

Posiadając konto w PKO BP zamówisz raport BIK z panelu konta w swoim komputerze w dowolnym momencie. Otrzymasz go błyskawicznie do pobrania w systemie bankowym. Rozwiązanie to jest ultrawygodne. Specjalne konto PKO BP z dostępem do raportów BIK założysz klikając w tym miejscu.

Analiza Raportu BIK

Profesjonalną analizę Twojego raportu wykonamy zaraz po jego otrzymaniu zlecenia (analiza pozwoli Ci dowiedzieć się, co w BIK-u trzeba poprawić, jakie wpisy usunąć, ile będzie to trwało, jaki będzie koszt czyszczenia BIK i w jakim czasie możesz odzyskać wiarygodność finansową).

Analizę wykonujemy bez żadnych opłat - pobieramy jedynie symboliczną zaliczkę zwrotną.

Zwrot kosztów analizy gwarantujemy w przypadku podpisania z nami umowy o czyszczenie BIK-u. Analizę BIK możesz również zamówić w pakiecie z raportami z innych list dłużników.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@windykowani.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Wolisz analizę w formie rozmowy? Kliknij i poznaj inne formy analizy

Masz pytania - napisz do nas. Odpowiemy szybko i wyczerpująco. Czekamy na maila i raporty do analiz pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Opis sposobów pobrania raportów BIK jest dla Ciebie niejasny - zadzwoń, postaramy się wyjaśnić nurtujące niejasności. Nr telefonu do kontaktu w sprawie pobrania raportów BIK:

883 003 330. Uwaga: osoby chcące uzyskać informacje pod tym numerem o swoich wpisach do BIK lub możliwości usunięcia wpisów uprzejmie informujemy, że jest to niemożliwe w rozmowie telefonicznej i jedynym sposobem na poznanie swojego BIK-u jest pobranie raportu.

Pozostałe artykuły o BIK

Kontakt

Mecenatura PL sp. z o.o.
ul. Warszawska 40/2a
40-008 Katowice
NIP: 9542817162, REGON: 386638580
Zarejestrowana pod nr KRS 0000852443 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...