Restrukturyzacje kredytów - negocjacje z bankami - Wypowiedziana umowa kredytu

Spis treści
Restrukturyzacje kredytów - negocjacje z bankami
BZ WBK
Getin Bank
Pekao SA
PKO BP
Bank Pocztowy
Jedź z nami do banku
Wszystkie strony

Wypowiedziana umowa kredytowa

Sytuacja, w której bank wypowiada umowę kredytową, nie zawsze musi oznaczać nadejście wielkich nieszczęść. Jak widać na powyższych przykładach, wiele zależy od tego, w jakim banku posiadamy zadłużenie.

Są bowiem banki, które w swoją politykę wpisane mają, że kłopoty ze spłatą są również ich - jako wierzyciela - kłopotami i po partnersku starają się pomóc klientowi w ich rozwiązaniu. Są też banki, które zadłużonego klienta traktują jak zło konieczne i nie dostąpi taki zaszczytu rozmowy z osobą decyzyjną, mogącą pomóc mu w kłopotach.

A Ty w jakim banku masz kredyt? Zapraszamy do lektury cyklu poświęconego stosunkowi banków do klientów z wypowiedzianymi umowami. Obiecujemy sukcesywnie towarzyszyć klientom tych banków w rozmowach o możliwości ugody, porozumienia i wyjścia z patowej sytuacji bez konieczności użycia narzędzi egzekucyjnych. Zachowanie pracowników (szczególnie wyższego szczebla) w stosunku do problematycznego klienta świadczyć może o danym banku znacznie bardziej, niż reklamy, promocje i zawsze uśmiechnięci, nastawieni na pozyskanie nowego klienta, pracownicy pierwszego kontaktu w oddziałach.

Jeśli posiadasz wypowiedzianą umowę kredytową, którą chcesz za wszelką cenę ratować - skontaktuj się z nami. W miarę możliwości postaramy się oddelegować reportera, który będzie towarzyszył Ci w wyprawie do centrali banku i rozmowach o zawarciu ugody. I wnikliwie obserwował podejście banku do Twojej sprawy, aby móc opisać je w kolejnej odsłonie cyklu.

Czekamy na Twoje zgłoszenia pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Kontakt

Mecenatura Polska sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 8/10
40-035 Katowice
NIP: 9452184397, REGON: 361488482
Zarejestrowana pod nr KRS 0000557648 w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, wydział VIII gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5 000 zł
email: kontakt@windykowani.pl

więcej...